ŠpanělskoIbizaIbiza: 8 dní all inclusive ve 3* hotelu za 10190 Kč! Zažijte...

Ibiza: 8 dní all inclusive ve 3* hotelu za 10190 Kč! Zažijte slunce, pláže a zábavu!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte dokonalý cíl pro vaši letní dovolenou, ostrov Ibiza ve Španělsku je skvělou volbou! Od 14. do 21. června 2023 můžete zažít osm dní plných zábavy, slunce a relaxace na tomto nádherném místě. Cestovní kancelář Fischer přichází právě teď s exkluzívní nabídkou, která zahrnuje leteckou dopravu z Prahy, ubytování ve 3* hotelu Globales Montemar a program all inclusive – to vše za neuvěřitelných 10190 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ibiza je známá svými fantastickými plážemi, které nabízejí jemný písek, azurové moře a úchvatnou scenérii. Můžete si užít nekonečné hodiny slunění na pláži Cala Conta nebo prozkoumat krásy méně známých zátok jako je Cala d’Hort, která nabízí nádherný výhled na majestátní skalisko Es Vedrá. Ostrov je také domovem mnoha skvělých plážových barů a klubů, které vás přivedou do pravého letního rozmaru.

Ibiza, to nejsou jen pláže, ale také bohatá historie a kultura. Můžete navštívit starobylé město Dalt Vila, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Užít si procházku úzkými uličkami obklopenými historickými budovami a nasávat místní atmosféru. Jakmile zapadne slunce, ostrov zažívá transformaci do živého nočního života, který má svou pověst po celém světě. Zábava na Ibize nikdy neskončí!

Pokud hledáte kombinaci slunečných pláží, zábavy a kulturního bohatství, není lepšího místa než Ibiza. Cestovní kancelář Fischer vám poskytne kompletní balíček, abyste si mohli užít tuto dovolenou snů. Nechte se unést atmosférou tohoto krásného ostrova a zažijte nezapomenutelný čas na Ibize.

dovolená Španělsko
od Invia.cz

Levná dovolená Španělsko, Ibiza

letecky na 8 dní s all inclusive

14.6.2023 – 21.6.2023

10190 Kč

obrazek 67

3* Ubytování:
Globales Montemar

další termíny
Globales Montemar

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Španělsko, Ibiza na 8 dní s all inclusive za 10190 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


14.6.2023 – 21.6.2023 letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive za 10190 CZK


— Španělsko, Ibiza, Cala Llonga, Globales Montemar — | další nabídky od Dovolena.cz