Dovolená u mořeIdeální destinace pro dokonalou únorovou dovolenou

Ideální destinace pro dokonalou únorovou dovolenou

Levná dovolená vyhledávač

Ideální destinace pro dokonalou únorovou dovolenou

Když doma mrzne až praští a rozvolnění je v nedohlednu, dovolená zalitá paprsky slunce a šploucháním moře zní jako překrásný sen. S cestovní agenturou Invia.cz ho můžete splnit! Představujeme vám aktuálně nejpopulárnější destinace, včetně podmínek pro vstup i návrat. Stačí si jen vybrat!

Egypt / 102 all inclusive hotelů od 11900 Kč

Země faraónů patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější dovolenkové cíle a nic na tom nezměnila ani pandemie koronaviru. Je to ideální destinace pro dokonalou únorovou dovolenou. Příznivé ceny i teploty, resorty s režimem all inclusive a sympatická letoviska jsou zárukou bezstarostné dovolené. Na cestu do Egypta se potřebujete prokázat negativním testem, přičemž máte možnost absolvovat test až při příletu do Egypta (u vybraných zájezdů ho máte zdarma, nebo za 30 USD). PCR test na COVID-19 pro návrat do ČR vás bude stát jen 25 USD, zbytek za vás uhradí pořádající CK. Po příletu domů vás čeká desetidenní karanténa, kterou si můžete zkrátit po pěti dnech druhým testem.

Únorová dovolená v Egyptě zde

SAE / 47 all inclusive hotelů od 21589 Kč

Dovolená s příchutí luxusu vás naplní optimismem na dlouhé měsíce. Kromě oslavované Dubaje, kde můžete na každém kroku obdivovat megalomanskou architekturu, vám vřele doporučujeme sousední emirát Ras Al Khaimah. Kromě krásných pláží se můžete těšit na místní hory, nebo třeba původní vesnice lovců perel. V Ras al Khaimah navíc máte PCR test zdarma pro všechny, kteří zde stráví min. 2 noci. Cestující z ČR se musí prokázat negativním testem ještě před odletem z vlasti a další musí podstoupit po příletu do SAE, tento test je zdarma. Po příletu domů vás čeká desetidenní karanténa, kterou si můžete zkrátit po pěti dnech druhým testem.

Únorová dovolená v Emirátech zde

Kanáry / 33 all inclusive hotelů od 21990 Kč

Na Kanárských ostrovech se můžete těšit na skvělé služby, moderní hotelové resorty, dlouhé pláže, různorodou krajinu, skvělou kuchyni, prosluněné dny i dovádění ve vlnách Atlantského oceánu. Ostrovy Gran Canaria, Tenerife, La Palma, La Gomera, El Hierro, Fuerteventura i Lanzarote jsou zkrátka dokonalou esencí španělského šarmu.

Pro vstup na Kanárské ostrovy potřebujete mezinárodní potvrzení negativního PCR testu. Negativní antigenní nebo PCR test potřebujete i pro návrat zpět do ČR, a to ještě před odletem. Po příletu domů vás čeká karanténa, nebo druhý test nejpozději pátý den po návratu.

Únorová dovolená na Kanárských ostrovech zde

Maledivy / 75 all inclusive hotelů od 51160 Kč

Maledivy jsou pro většinu z nás synonymem ráje na zemi. Dokonalé pláže lemované kokosovými palmami, blankytně modré moře a neskutečně pestrý podmořský život. Věřte, že skutečnost je ještě o něco krásnější… Před odletem na Maledivy potřebujete mít mezinárodní potvrzení o negativním výsledku PCR testu, který není starší víc než 96 hodin. Test potřebujete také před návratem do vlasti. Testování vám zajistí resort, přičemž vybrané resorty nabízí dokonce testování zdarma. Po příletu domů vás čeká desetidenní karanténa, kterou si můžete zkrátit po pěti dnech druhým testem.

Únorová dovolená na Maledivách zde

Madeira / 8 all inclusive hotelů od 19380 Kč

Na Madeiře najdete velkou část světa na jednom místě. Od horských štítů, přes sněhobílé pláže a přímořská městečka až po vřesoviště zahalená v mlze nebo unikátní vavřínový prales. Rozkvetlá Madeira, které se přezdívá ostrov věčného jara, vás zkrátka okouzlí svou rozmanitostí.

Před odletem na Madeiru potřebujete negativní test, ne starší než 72 hodin. Můžete se také nechat otestovat až po příletu. Test je zdarma, ale musíte ho absolvovat do jedné hodiny po přistání a následně se odebrat do karantény v hotelu, než budete znát výsledek testu. Negativní antigenní nebo PCR test potřebujete i pro návrat zpět do ČR, a to ještě před odletem. Po příletu domů vás čeká karanténa, nebo druhý test nejpozději pátý den po návratu.

Únorová dovolená na Madeiře zde

Podrobné informace o aktuální situaci v oblíbených destinacích najdete v online magazínu cestovní agentury Invia.cz.

levná dovolená, ideální destinace