ItálieKalábrieItálie, Kalábrie na 8 dní s polopenzí za 15490 Kč - last...

Itálie, Kalábrie na 8 dní s polopenzí za 15490 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Týden levné dovolené v Itálii máte teď dosah ruky! Přinášíme vám skvělou nabídku na last minute dovolenou v Kalábrii, jednom z nejkrásnějších regionů slunné Itálie. Odjezd z Prahy je naplánován na 7.7.2023 a návrat 14.7.2023. Nejenže si užijete skvělého letního počasí, ale navíc si můžete užít i skvělého ubytování ve 3* hotelu Sciaron, který nabízí polopenzi. A to vše za neuvěřitelnou cenu 15490 Kč, která v sobě zahrnuje slevu 59%.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kalábrie je známá svou bohatou historií a krásným pobřežím Jónského moře. Oblast nabízí nádherné pláže, malebná přístavní městečka, historické památky a úchvatnou přírodu. Navštivte například město Tropea s jeho úchvatnými vyhlídkami na Tyrhénské moře nebo se projděte úzkými uličkami středověkého města Cosenza. Ponořte se do atmosféry místních tržnic a ochutnejte lahodné kalábrijské speciality, jako je slavná ‚nduja – pikantní klobása, která je typická pro tuto oblast.

Vybírat můžete také z mnoha aktivit a zážitků, které Kalábrie nabízí. Pro milovníky přírody je tu národní park Aspromonte, kde se můžete vydat na pěší výlety a objevovat úchvatné vodopády, hluboké rokle a malebná jezera. Milovníci plážového relaxu si mohou užívat slunce na bílých písčitých plážích a v křišťálově čistém moři. Nezapomeňte také ochutnat vynikající místní víno a prozkoumat tradiční kalábrijské vesničky, které vás okouzlí svou autenticitou a pohostinností. Vydejte se na dovolenou do Kalábrie a zažijte nezapomenutelný týden plný krás a dobrodružství!

dovolená Itálie
dovolená Kalábrie

Levná dovolená Itálie, Kalábrie

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

7.7.2023 – 14.7.2023

15490 Kč

obrazek 11

3* Ubytování:
Sciaron – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Sciaron
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Itálie, Kalábrie na 8 dní v termínu 7.7.2023 – 14.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Sciaron a stavováním formou polopenze za 15490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Itálie


— last minute dovolená Itálie, Kalábrie — | další nabídky od Invia.cz