ŠpanělskoJarní dovolenkový hit! 9 dní ve Španělsku s all inclusive jen za...

Jarní dovolenkový hit! 9 dní ve Španělsku s all inclusive jen za 12990 Kč! Let z Prahy!

Levná dovolená vyhledávač

Španělsko je oblíbená dovolenková destinace. A vy tu můžete v termínu 31.5. – 8.6.2024 strávit týden levné dovolené v letovisku Costa del Maresme, které je proslulé dlouhými písečnými plážemi a žhavým nočním životem. Za skvělou cenu 12990 Kč získáte zájezd s ubytováním ve 4* hotelu Amaraigua a stravováním formou all inclusive. Hotel má přímý přístup na pláž. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Španělské letovisko Costa del Maresme je oblast plná možností, jak aktivně trávit volný čas a poznávat kulturní skvosty. Můžete navštívit město Mataró, které je historickým centrem regionu a najdete v něm řadu architektonických památek jako je například bazilika Santa Maria nebo modernistické domy navržené architektem Josepem Puigem i Cadafalchem. Pro milovníky přírody je nedaleko národní park Montnegre i el Corredor, kde si můžete užít turistiku či cyklistiku v nádherné krajině. Nezapomeňte také navštívit nedaleká vinařství s možností ochutnávky místního vína a specialit. Celý region je pak ideálním místem pro trávení levné dovolené, a to zejména pro ty, kdo hledají kombinaci relaxace u moře a poznávání nových kultur a tradic.

Levná dovolená v hotelu Amaraigua - Španělsko, Costa Brava, Malgrat de Mar

Tato nabídka (last minute dovolená Španělsko, Costa del Maresme na 9 dní v termínu 31.5.2024 – 8.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Amaraigua a programem all inclusive za 12990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Španělsko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví ve Španělsku
» Důležité kontakty ve Španělsku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas ve Španělsku
» Fauna ve Španělsku
» Flora ve Španělsku
» Doprava ve Španělsku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená ve Španělsku
» Španělsko – last minute
» Španělsko – first minute
» Hodnocení hotelů ve Španělsku

— last minute dovolená Španělsko, Costa del Maresme — | další nabídky od Invia.cz