Černá HoraJarní radost v Černé Hoře: 8 dní na Barské Riviéře v Apartmánech...

Jarní radost v Černé Hoře: 8 dní na Barské Riviéře v Apartmánech Posejdon za 8790 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se na dokonalou jarní dovolenou do Černé Hory a objevte krásnou zátoku Hladna Uvala. V termínu 21.5.2023 – 28.5.2023 je k dispozici skvělá nabídka 8denního pobytu ve 3* hotelu Apartmány Posejdon za pouhých 8790 Kč, a to včetně letecké dopravy z Prahy. Ubytování vám poskytne rodinné pokoje přímo u moře s úchvatným výhledem na azurové vody a možností potápění.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Apartmány Posejdon se nachází jen 10 metrů od vlastní hotelové pláže v zátoce Hladna Uvala, mezi městy Bar a Ulcinj. To vám umožní užít si klidu a zároveň využít výhodné polohy v blízkosti zajímavých lokalit. Užijte si relaxaci na soukromé hotelové pláži, ponořte se do fascinujícího světa pod hladinou a objevte krásy podvodního potápění.

Nechte se okouzlit krásami Černé Hory a využijte jedinečnou příležitost k dovolené na Barské Riviéře. Rezervujte si 8denní pobyt v Apartmánech Posejdon a zažijte nezapomenutelné jarní chvíle s klidem, krásou moře a úchvatným výhledem.

dovolená Černá Hora
od Invia.cz

Levná dovolená Černá Hora, Barská Riviéra

letecky na 8 dní

21.5.2023 – 28.5.2023

8790 Kč

obrazek 84

3* Ubytování:
Apartmány Posejdon

další termíny
Apartmány Posejdon

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Černá Hora, Barská Riviéra na 8 dní za 8790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Černá Hora, Barská Riviéra, Apartmány Posejdon — | další nabídky od Dovolena.cz