Kanárské ostrovyTenerifeJarní slunce na Kanárských ostrovech - last minute dovolená na Tenerife za...

Jarní slunce na Kanárských ostrovech – last minute dovolená na Tenerife za neuvěřitelných 15490 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Zveme vás na nezapomenutelnou jarní dovolenou na Kanárských ostrovech! Cestovní kancelář Čedok vám přináší nabídku last minute pobytu na ostrově Tenerife. Prožijte osm dní v termínu 4.5.2023 – 11.5.2023 v komfortním 4* hotelu Blue Sea Puerto Resort s programem all inclusive. Cena za celou dovolenou je pouhých 15490 Kč, což zahrnuje leteckou dopravu z Prahy, ubytování, stravování a mnoho dalších výhod.

Hotel Blue Sea Puerto Resort je příjemný komplex s mnoha výhodami. Kromě programu all inclusive si zde užijete animační programy, které zaručují zábavu pro všechny věkové kategorie. Komplex je vybaven dvěma bazény a dětským bazénem, kde se můžete osvěžit po celodenním slunění. Navíc máte možnost si nakoupit v blízkém okolí hotelu, kde najdete mnoho obchodů, restaurací a barů.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel se nachází v turistickém městečku Puerto de la Cruz na severní části ostrova Tenerife. Můžete se těšit na krásné okolí plné zeleně a exotické květiny. Navštívit můžete také nejznámější atrakci ostrova – zoologickou zahradu Loro Park, která je vzdálená pouhých 3,5 km od hotelu. Kromě toho vás čeká bezplatný hotelový autobus do centra, který vás doveze do nejlepších míst městečka.

Pokud rádi relaxujete na pláži, hotel Blue Sea Puerto Resort je pro vás ideální volbou. Veřejná pláž s tmavým pískem se nachází cca 1,5 km od hotelu, avšak můžete využít zdarma hotelový autobus, který vás od pondělí do pátku na pláž doveze. Pokud toužíte po ještě větším dobrodružství, můžete navštívit pláž Playa Jardín, která se nachází cca 3 km od hotelu. Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka za poplatek, takže se nemusíte o nic starat a můžete si plně užít slunce a moře.

Zvažujete-li tedy jarní dovolenou na Kanárských ostrovech, nabídka cestovní kanceláře Čedok je tou správnou volbou. Prožijte nezapomenutelné chvíle v komfortním hotelu Blue Sea Puerto Resort a užijte si krásný výhled na okolní krajinu, koupání v bazénech a nechte se rozmazlovat programem all inclusive. Díky slevě ve výši 26% je tato dovolená skvělou příležitostí k odpočinku a relaxaci za velmi atraktivní cenu. Tak neváhejte a rezervujte si svou jarní dovolenou na Kanárských ostrovech ještě dnes!

dovolená Kanárské ostrovy
dovolená Tenerife

Levná dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

4.5.2023 – 11.5.2023

15490 Kč

obrazek 34

4* Ubytování:
Blue Sea Puerto Resort – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Blue Sea Puerto Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife na 8 dní v termínu 4.5.2023 – 11.5.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Blue Sea Puerto Resort a programem all inclusive za 15490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kanárské ostrovy


— last minute dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife — | další nabídky od Invia.cz