Kanárské ostrovyTenerifeJaro na Kanárských ostrovech! All inclusive dovolená ve 4* hotelu s animačními...

Jaro na Kanárských ostrovech! All inclusive dovolená ve 4* hotelu s animačními aktivitami za 14490 Kč.

Levná dovolená vyhledávač

Zveme vás na all inclusive dovolenou na Kanárské ostrovy, konkrétně na Tenerife, která vám nabídne osm dní relaxace v příjemném komplexu za skvělou cenu. Last minute dovolená je k dispozici v termínu od 25.5.2023 do 1.6.2023 a zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Blue Sea Puerto Resort a program all inclusive za 14490 Kč. Odlet je z Prahy a už dnes se můžete těšit na mnoho výhod, které tento hotel nabízí.

Kromě příjemného ubytování v elegantních pokojích s balkonem nebo terasou a výhledem do zahrady či okolí, vás čeká krásná zahrada, velký bazén s terasou na opalování, dětské brouzdaliště a krytý bazén v hotelu. Animátoři se postarají o vaši zábavu a také jsou vám k dispozici tři konferenční sály. V blízkém okolí najdete obchody, restaurace a bary, a pokud se budete chtít vydat na pláž, zdarma vás tam doveze hotelový autobus. Hotel Blue Sea Puerto Resort je ideální i pro tělesně handicapované klienty a rozhodně stojí za návštěvu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Dovolenou pořádá renomovaná cestovní kancelář Čedok, která vám zaručuje vysokou kvalitu služeb a bezproblémovou organizaci. Tento zájezd si můžete pořídit s pěknou slevou 29 %, takže neváhejte a rezervujte si svůj vysněný pobyt na Kanárských ostrovech ještě dnes!

dovolená Kanárské ostrovy
dovolená Tenerife

Levná dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

25.5.2023 – 1.6.2023

14490 Kč

obrazek 16

4* Ubytování:
Blue Sea Puerto Resort – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Blue Sea Puerto Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife na 8 dní v termínu 25.5.2023 – 1.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Blue Sea Puerto Resort a programem all inclusive za 14490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kanárské ostrovy


— last minute dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife — | další nabídky od Invia.cz