ItálieKalábrieKalábrie: Týdenní dovolená s polopenzí letecky z Prahy za 9990 Kč!

Kalábrie: Týdenní dovolená s polopenzí letecky z Prahy za 9990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Zaleťte si už pozítří na levnou dovolenou do italské Kalábrie! Nabízíme vám týdenní pobyt v termínu od 8.9.2023 do 15.9.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Old River a stravováním formou polopenze za příjemnou cenu 9990 Kč. Odlet je z Prahy a po příletu do cílové destinace se můžete těšit na dovolenou plnou kulturního bohatství a přírodních krás.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kalábrie je regionem, který rozhodně stojí za návštěvu. Během pobytu můžete objevit bohatou historii a kulturu tohoto místa. Navštivte starobylá města, jako je Tropea s nádhernými plážemi a historickým centrem, nebo Reggio Calabria, známé svým Archeologickým muzeem, kde můžete obdivovat slavný Bronzový sochařský komplex Riace Warriors. Pro milovníky přírody je zde také spousta možností – zkuste prozkoumat národní parky Sila a Aspromonte a užijte si krásu kalábrijského venkova. Tato dovolená v Kalábrii nabídne nespočet zážitků pro každého cestovatele.

dovolená Itálie
od Invia.cz

Levná dovolená Itálie, Kalábrie

letecky na 8 dní s polopenzí

8.9.2023 – 15.9.2023

9990 Kč

Levná dovolená v hotelu Old River - Itálie, Kalábrie

3* Ubytování:
Old River

další termíny
Old River

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Itálie, Kalábrie na 8 dní s polopenzí za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Itálie, Kalábrie, Old River — | další nabídky od Dovolena.cz