Kanárské ostrovyFuerteventuraKanárské ostrovy, Fuerteventura na 8 dní s all inclusive za 18990 Kč...

Kanárské ostrovy, Fuerteventura na 8 dní s all inclusive za 18990 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Fuerteventura, jedna z perel Kanárských ostrovů, vás zve na týdenní dovolenou plnou odpočinku a zábavy. V termínu od 17. března 2024 do 24. března 2024 vás čeká ubytování v pohodlném 3* hotelu Riu Oliva Beach Resort s programem all inclusive. Tato nabídka za 18990 Kč zahrnuje leteckou dopravu z Prahy. Takže se stačí se sbalit a vyrazit za dobrodružstvím a relaxací.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Fuerteventura je ostrov známý svými rozsáhlými plážemi s jemným bílým pískem a krystalicky čistou vodou. Mezi nejpopulárnější pláže patří Corralejo na severu a Sotavento na jihu ostrova. Kromě plážového života nabízí Fuerteventura množství aktivit, jako je surfování, windsurfing nebo kitesurfing, a to i díky větrnému počasí, které zde panuje po většinu roku. Pro milovníky přírody je tu Národní park Dunas de Corralejo, kde se můžete projít mezi pohádkovými dunami, nebo navštívit Isla de Lobos, malý ostrov s nádhernou přírodou a možností šnorchlování. Nevynechejte ani historické město Betancuria s jeho malebnými uličkami a architekturou, které vám odhalí bohatou historii ostrova. Fuerteventura je také rájem pro milovníky dobrého jídla – můžete tu ochutnat čerstvé mořské plody a typické kanárské speciality. Tento ostrov nabízí ideální kombinaci relaxace na pláži a aktivní dovolené s nepřeberným množstvím atrakcí a zajímavostí.

Riu Oliva Beach Resort - Kanárské ostrovy, Fuerteventura, Corralejo

Tato nabídka (last minute dovolená Kanárské ostrovy, Fuerteventura na 8 dní v termínu 17.3.2024 – 24.3.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Riu Oliva Beach Resort a programem all inclusive za 18990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kanárské ostrovy

» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví na Kanárských ostrovech
» Důležité kontakty na Kanárských ostrovech
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas na Kanárských ostrovech
» Fauna na Kanárských ostrovech
» Flora na Kanárských ostrovech
» Doprava na Kanárských ostrovech
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená na Kanárských ostrovech
» Kanárské ostrovy – last minute
» Kanárské ostrovy – first minute
» Hodnocení hotelů na Kanárských ostrovech

— last minute dovolená Kanárské ostrovy, Fuerteventura — | další nabídky od Invia.cz