Kanárské ostrovyFuerteventuraKanárské ostrovy, Fuerteventura na 9 dní s all inclusive za 13990 Kč...

Kanárské ostrovy, Fuerteventura na 9 dní s all inclusive za 13990 Kč – last minute letecky z Brna

Levná dovolená vyhledávač

Ostrov Fuerteventura na Kanárských ostrovech nabízí dokonalou kombinaci přírodních krás a relaxace. Pokud toužíte po dovolené plné dobrodružství, nemůžete si nechat ujít last minute zájezd v termínu 28.6.2023 – 6.7.2023. Ubytování v hotelu Castillo Beach s programem all inclusive pořídíte právě teď za skvělou cenu 13990 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Fuerteventura je známá svými nádhernými plážemi s bílým pískem a azurovým mořem. Pro milovníky přírody nabízí ostrov fascinující vulkanickou krajinu. Kromě toho si můžete vychutnat delikatesy místní kuchyně, navštívit tradiční vesnice a poznat zdejší kulturu. Fuerteventura je také ideálním místem pro milovníky golfu. V blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště, které poskytuje skvělou příležitost pro hru. Ať už jste začátečníkem nebo pokročilým hráčem, můžete si užít několik koleček golfu v nádherném prostředí.

Vydejte se na dovolenou plnou dobrodružství a relaxace na ostrov Fuerteventura. Připravte se na nezapomenutelné zážitky a objevujte krásy tohoto kanárského ráje.

dovolená Kanárské ostrovy
dovolená Fuerteventura

Levná dovolená Kanárské ostrovy, Fuerteventura

last minute

letecky z Brna na 9 dní s all inclusive

28.6.2023 – 6.7.2023

13990 Kč

obrazek 144

Ubytování:
Castillo Beach – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Castillo Beach
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Kanárské ostrovy, Fuerteventura na 9 dní v termínu 28.6.2023 – 6.7.2023 s ubytováním v hotelu Castillo Beach a programem all inclusive za 13990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kanárské ostrovy


— last minute dovolená Kanárské ostrovy, Fuerteventura — | další nabídky od Invia.cz