Kanárské ostrovyLanzaroteLast minute dovolená na Lanzarote s all inclusive výhledem na Atlantik za...

Last minute dovolená na Lanzarote s all inclusive výhledem na Atlantik za 17390 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Pokud vás láká dovolená na Kanárských ostrovech, máme pro vás skvělou nabídku last minute zájezdu na kanárský ostrov Lanzarote. Za skvělou cenu 17390 Kč si zde můžete užít týden dovolené v červnovém termínu 14.6.2023 – 20.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Morromar v atraktivním středisku Puerto del Carmen. Hotel je vybaven samostatnou recepcí s lobby 24 hod., hlavní restaurací a bary, snack barem u bazénu, minimarketem, směnárnou na recepci a dalšími službami. K dispozici jsou animační programy a celodenní all inclusive.

Hotel Morromar je ideální pro ty, kteří hledají pohodlnou dovolenou v příjemném prostředí. Jeho poloha nabízí nádherné výhledy na Atlantik. Hotel je vzdálený pouhých 300 metrů od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. K dispozici jsou dva bazény a lehátka a slunečníky jsou pro hosty k dispozici zdarma Je zde víceúrovňový terén, což nemusí být vhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kromě pláže a bazénů můžete také využít blízké nákupní centrum nebo se vydat na výlet do národního parku Timanfaya, který je vzdálený cca 25 km od hotelu. Golfové hřiště je cca 15 km daleko a letiště v Arrecife pouhé 3 km. Autobusová zastávka je umístěna cca 350 metrů od hotelu, což umožňuje snadný přístup ke všem místům na ostrově. Pokud hledáte dobrou dovolenou s krásným prostředím, hotel Morromar na Lanzarote by mohl být vaší ideální volbou.

dovolená Kanárské ostrovy
dovolená Lanzarote

Levná dovolená Kanárské ostrovy, Lanzarote

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

14.6.2023 – 20.6.2023

17390 Kč

obrazek 74

3* Ubytování:
Morromar – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Morromar
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Kanárské ostrovy, Lanzarote na 7 dní v termínu 14.6.2023 – 20.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Morromar a programem all inclusive za 17390 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kanárské ostrovy


— last minute dovolená Kanárské ostrovy, Lanzarote — | další nabídky od Invia.cz