Kanárské ostrovyLanzaroteKanárské ostrovy, Lanzarote na 8 dní s all inclusive za 16990 Kč...

Kanárské ostrovy, Lanzarote na 8 dní s all inclusive za 16990 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Využijte tuto skvělou last minute nabídku a vydejte se na nezapomenutelnou dovolenou na Kanárské ostrovy, konkrétně na ostrov Lanzarote. Termín zájezdu je od 29. srpna 2023 do 5. září 2023 a ubytováni budete v hotelu Morromar The Home Collection, který má tři hvězdičky a poskytuje program all inclusive. Celý balíček této dovolené pořídíte za atraktivní cenu 16990 Kč. Odlet je z Prahy. Hotel se nachází v oblíbeném středisku Puerto del Carmen, které se rozkládá v jihovýchodní části ostrova.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov Lanzarote nabízí mnoho zajímavých míst, která stojí za návštěvu. Kromě krásných pláží, které jsou samozřejmě hlavním lákadlem, můžete navštívit národní park Timanfaya, kde se nachází sopečná krajina s neuvěřitelnými geotermálními jevy. Pro milovníky architektury bude zajímavé návštěvní středisko Césara Manrika, které vytvořil slavný místní umělec. Oblast La Geria je známá svými vinicemi a tradičním způsobem pěstování vína. Pro relaxaci a koupání doporučujeme pláž Papagayo s krásnými písečnými dunami a tyrkysově modrou vodou. Lanzarote je ostrov plný kontrastů a unikátních přírodních krás.

dovolená Kanárské ostrovy
dovolená Lanzarote

Levná dovolená Kanárské ostrovy, Lanzarote

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

29.8.2023 – 5.9.2023

16990 Kč

Levná dovolená v hotelu Morromar The Home Collection - Kanárské ostrovy, Lanzarote, Puerto del Carmen

3* Ubytování:
Morromar The Home Collection – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Morromar The Home Collection
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Kanárské ostrovy, Lanzarote na 8 dní v termínu 29.8.2023 – 5.9.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Morromar The Home Collection a programem all inclusive za 16990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kanárské ostrovy


— last minute dovolená Kanárské ostrovy, Lanzarote — | další nabídky od Invia.cz