Kanárské ostrovyTenerifeKanárské ostrovy, Tenerife na 8 dní s polopenzí za 13290 Kč -...

Kanárské ostrovy, Tenerife na 8 dní s polopenzí za 13290 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

V termínu 30.8.2023 – 6.9.2023 máte možnost vyrazit na levnou last minute dovolenou na Kanárské ostrovy, konkrétně na ostrov Tenerife. Nabídka zahrnuje týdenní pobyt v hotelu Globales Acuario se stravováním formou polopenze za 13290 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Globales Acuario je menší ubytovací zařízení s domácí atmosférou a disponuje celkem 31 pokoji. Hosté mohou využívat příjemnou vstupní halu s recepcí, zdarma dostupné Wi-Fi připojení na internet (60 minut denně ve všech prostorách hotelu), restauraci, společenskou místnost, výtah, kadeřnictví a půjčovnu aut. Součástí hotelu je také sluneční terasa s bazénem pro dospělé, kde si můžete odpočinout na lehátkách a pod stínem slunečníků.

Tenerife, jedno z oblíbených míst pro dovolenou, nabízí mnoho turistických atrakcí. Nezapomeňte navštívit národní park Teide, domov sopky El Teide, která je nejvyšším vrcholem celého Španělska. Můžete se vydat na výlet lodí a pozorovat delfíny a velryby, nebo navštívit zábavní Siam Park s mnoha vodními atrakcemi. Milovníci přírody ocení malebnou soutěsku Masca, ukrytou v údolí obklopeném krásnou krajinou. Tenerife vás jistě okouzlí svou pestrou nabídkou aktivit a nádhernou přírodou.

dovolená Kanárské ostrovy
dovolená Tenerife

Levná dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

30.8.2023 – 6.9.2023

13290 Kč

Levná dovolená v hotelu Globales Acuario - Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz

Ubytování:
Globales Acuario – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Globales Acuario
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife na 8 dní v termínu 30.8.2023 – 6.9.2023 s ubytováním v hotelu Globales Acuario a stavováním formou polopenze za 13290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kanárské ostrovy


— last minute dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife — | další nabídky od Invia.cz