Dovolená v ExoticeKapverdský ostrov Sal: 8 dní all inclusive za 22690 Kč! 🌴

Kapverdský ostrov Sal: 8 dní all inclusive za 22690 Kč! 🌴

Levná dovolená vyhledávač

Ostrov Sal, jeden z klenotů Kapverdských ostrovů, láká turisty z celého světa svým nádherným přírodním bohatstvím a fascinujícími zážitky. Pokud toužíte po osmi dnech plných dobrodružství a relaxace, máme pro vás skvělou nabídku! Termín 24.8.2023 – 31.8.2023 slibuje nezapomenutelný zážitek na tomto ostrově, a to za neuvěřitelnou cenu 22690 Kč, včetně letecké dopravy z Prahy, ubytování ve stylovém 4* hotelu Halos Casa Resort a programu all inclusive.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kapverdské ostrovy se nacházejí v Atlantském oceánu a jsou rájem především pro milovníky vodních sportů. Ostrov Sal, s dlouhými písečnými plážemi a křišťálově čistým mořem, nabízí skvělé podmínky pro surfování, kitesurfing a potápění. Pokud toužíte po poznávání exotické fauny a flory, můžete se vydat na výlet do úchvatného přírodního rezervace Buracona, kde se nachází modrá oka – přírodní bazény vyplněné slanou vodou. Pro milovníky historie pak představuje město Espargos, s tradičními bílými domy a živými trhy, neodolatelnou atrakci.

dovolená Kapverdské ostrovy
od Invia.cz

Levná dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal

letecky na 8 dní s all inclusive

24.8.2023 – 31.8.2023

22690 Kč

Hotel Halos Casa Resort, exotická dovolená
Kapverdské ostrovy, Sal, Santa Maria

4* Ubytování:
Halos Casa Resort
hodnocení 4,1 z 5 – výborné

další termíny
Halos Casa Resort

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal na 8 dní s all inclusive za 22690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal, Halos Casa Resort — | další nabídky od Dovolena.cz