ŘeckoKarpathosKarpathos - last minute dovolená: 15 dní, pláže, potápění za 13990 Kč!

Karpathos – last minute dovolená: 15 dní, pláže, potápění za 13990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Zveme vás na řecký ostrov Karpathos, který vás okouzlí svou jedinečnou atmosférou a přírodní krásou. Termín 7.7.2023 – 21.7.2023 nabízí skvělou příležitost pro objevování této malebné destinace, a to za neuvěřitelnou cenu 13990 Kč za 15 denní pobyt ve 3* hotelu Blue Sea se stravováním formou snídaně. Tento rodinný hotel s překrásnou zahradou se nachází v letovisku Amoopi přímo u písečné pláže, která je vzdálená pouhých 150 metrů. A co je nejlepší, moře v této oblasti je skvělé pro potápění, šnorchlování i rybaření, takže si můžete plně užít všechny vodní aktivity.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Karpathos je ostrov plný malebných přístavních měst s tradiční řeckou atmosférou a úchvatnými výhledy na tyrkysově modré moře. Navštivte archeologická naleziště, jako je starověké město Potidaia nebo chrámy Apollo a Afea, a objevte bohatou historii a kulturu ostrova. Pro milovníky přírody je tu možnost vychutnat si pěší túru do národního parku Olympos, který je domovem vzácných druhů rostlin a zvířat. A samozřejmě nezapomeňte ochutnat autentickou řeckou kuchyni, zvláště čerstvé ryby a mořské plody, které jsou zde vynikající. Karpathos je skutečným rájem pro ty, kteří hledají klid, krásnou přírodu a autentický řecký zážitek.

dovolená Řecko
dovolená Karpathos

Levná dovolená Řecko, Karpathos

last minute

letecky z Prahy na 15 dní

7.7.2023 – 21.7.2023

13990 Kč

Last minute dovolená Blue Sea (Amoopi), Řecko, Karpathos

3* Ubytování:
Blue Sea (Amoopi)

Blue Sea (Amoopi)
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Karpathos na 15 dní v termínu 7.7.2023 – 21.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Blue Sea (Amoopi) včetně snídaně za 13990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Karpathos — | další nabídky od Invia.cz