KeňaKeňa, Mombasa na 9 dní s all inclusive za 24990 Kč -...

Keňa, Mombasa na 9 dní s all inclusive za 24990 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek, využijte last minute nabídku dovolené v Keni, konkrétně v oblíbeném letovisku Mombasa. Tento 9denní letecký zájezd z Prahy s termínem konání 28. února – 7. března 2024 vás zavede do 3* hotelu Bamburi Beach, který se nachází v tropické zahradě v klidné lokalitě severně od Mombasy, a zahrnuje program all inclusive. Tuto dovolenou můžete právě teď zakoupit za skvělou cenu 24990 Kč. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, kde na vás čekají lehátka a slunečníky zdarma, se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Mombasa je město plné historie, kultury a nekonečných pláží. Návštěvníci by neměli vynechat návštěvu starobylého města s úzkými uličkami a Fort Jesus – pevnost z 16. století, která v současnosti slouží jako muzeum. Pro milovníky přírody je tu přírodní rezervace Nguuni – domov rozmanité africké fauny a flóry, která se nachází pouhých 10 minut jízdy autem od Bamburi. Pro ty, kdo preferují aktivní dovolenou, nabízí Mombasa širokou škálu vodních sportů, včetně potápění a šnorchlování u korálových útesů. Nezapomeňte si užít také místní kuchyni v některé z plážových restaurací, kde můžete ochutnat čerstvé ryby a mořské plody. Mombasa a její okolí nabízí ideální kombinaci relaxace na pláži, dobrodružství a kulturního vyžití, což z ní činí dokonalou destinaci pro každého cestovatele.

Hotel Bamburi Beach - Keňa, Mombasa

Tato nabídka (last minute dovolená Keňa, Mombasa na 9 dní v termínu 28.2.2024 – 7.3.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Bamburi Beach a programem all inclusive za 24990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Keňa

» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Keni
» Důležité kontakty v Keni
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Keni
» Fauna v Keni
» Flora v Keni
» Doprava v Keni
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Keni
» Keňa – last minute
» Keňa – first minute
» Hodnocení hotelů v Keni

— last minute dovolená Keňa, Mombasa — | další nabídky od Invia.cz