KeňaKeňa, Mombasa na 9 dní s all inclusive za 38990 Kč -...

Keňa, Mombasa na 9 dní s all inclusive za 38990 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Přinášíme vám jedinečnou příležitost strávit 9 dní (28.2.2024 – 7.3.2024) na exotické dovolené v Mombase (Keňa). Ubytování je zajištěno v příjemném 3* hotelu Bamburi Beach, který se nachází přímo u bílých písečných pláží. Díky programu all inclusive se nemusíte o nic starat a můžete se plně věnovat odpočinku a objevování krás této destinace. Cena zahrnuje letenky z Prahy a je stanovena na 38990 Kč. Dovolenou pořádá renomovaná cestovní kancelář Čedok, takže se můžete spolehnout na kvalitní služby a bezproblémový průběh vaší dovolené.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Mombasa je druhé největší město Keni a leží na pobřeží Indického oceánu. Je bránou k objevování bohaté kultury a přírodních krás východní Afriky. Nezapomeňte navštívit historické centrum města s pevností Fort Jesus, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Tato pevnost představuje vynikající příklad portugalské vojenské architektury v Africe. Vychutnejte si také procházku po starých arabských čtvrtích s úzkými uličkami a tradičními trhy, kde můžete ochutnat místní speciality a nakoupit řemeslné výrobky.

Pro milovníky přírody bude nezbytnou zastávkou Národní park Tsavo, který je rozdělen na východní a západní část. Spatříte tu slony, lvy, žirafy a mnoho dalších druhů divoké zvěře ve svém přirozeném prostředí. Kromě toho se v blízkosti Mombasy nachází několik chráněných mořských parků, jako je Malindi Marine Park a Watamu Marine National Park, kde  můžete při šnorchlování nebo potápění pozorovat zdejší podmořský život.

Mombasa a její okolí nabízí dokonalou kombinaci kulturního dědictví, exotické přírody a relaxace na pláži. Ať už se vydáte objevovat historické památky, vychutnávat si místní kuchyni nebo obdivovat nádherné korálové útesy, Mombasa vám zaručeně poskytne nezapomenutelné zážitky.

Bamburi Beach - Keňa, Mombasa, Mombasa

Tato nabídka (last minute dovolená Keňa, Mombasa na 9 dní v termínu 28.2.2024 – 7.3.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Bamburi Beach a programem all inclusive za 38990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Keňa

» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Keni
» Důležité kontakty v Keni
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Keni
» Fauna v Keni
» Flora v Keni
» Doprava v Keni
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Keni
» Keňa – last minute
» Keňa – first minute
» Hodnocení hotelů v Keni

— last minute dovolená Keňa, Mombasa — | další nabídky od Invia.cz