KeňaKeňa, Watamu: Luxusní pobyt ve 4* hotelu s all inclusive za 18890...

Keňa, Watamu: Luxusní pobyt ve 4* hotelu s all inclusive za 18890 Kč, odlet z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Přinášíme vám svělou exotickou last minute nabídku do Keni, do letoviska Watamu. Devítidenní pobyt je zajištěn v hotelu AHG Lion Beach Resort & Spa, který nabízí komfortní zážitek a all inclusive stravování. Zájezd je pořádán v termínu 24. 1. – 1. 2. 2024, což je ideální čas pro únik od zimního počasí. Odlet je z Prahy. Cena činí 18990 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Watamu v Keňi je skutečným rájem pro milovníky přírody a dobrodružství. Toto malebné přímořské město je proslulé svými nádhernými bílými písečnými plážemi a křišťálově čistým Indickým oceánem, ideálním pro šnorchlování a potápění. Největší atrakcí je národní park Watamu Marine, kde můžete obdivovat bohatý podmořský život, včetně barevných korálů a exotických ryb. Pro milovníky historie je zde Gede Ruins, zřícenina starověkého swahilského města, která odhaluje fascinující pohled do minulosti regionu. Bio-Ken Snake Farm nabízí možnost setkání se s některými z nejvzácnějších a nejjedovatějších hadů Afriky. Watamu je také vstupní branou do Arabuko Sokoke Forest, největšího pobřežního lesa ve východní Africe, domova vzácných druhů ptáků a motýlů. Toto místo nabízí ideální kombinaci relaxace na pláži a objevování nových zážitků.

Hotel AHG Lion Beach Resort & Spa, Keňa, Watamu

Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.