EgyptKlidná letní dovolená v Marsa Alam: pláž u hotelu, potápění a all...

Klidná letní dovolená v Marsa Alam: pláž u hotelu, potápění a all inclusive za 13990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Egypt je pro mnoho turistů oblíbenou letní destinací. V termínu 26.6.2023 – 2.7.2023 můžete strávit týden dovolené na klidném místě letoviska Marsa Alam v hotelu The Three Corners Equinox Beach Resort. Nabídka zahrnuje program all inclusive a letenky z Prahy za 13990 Kč, a to včetně slevy 31%. Hotel se nachází přímo u písčité pláže, která je vybavena lehátky a slunečníky zdarma.

Pro milovníky vodních sportů nabízí Marsa Alam skvělé podmínky pro potápění, šnorchlování a kitesurfing. Díky klidnému prostředí si můžete v těchto aktivitách naplno vychutnat krásy místního podmořského světa. Pokud si chcete užít trochu více adrenalinu, máte možnost se věnovat windsurfingu, který je v této oblasti velmi populární.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kromě vodních sportů můžete v Marsa Alam navštívit také jednu z nejkrásnějších pláží Abu Dabbab, která je vzdálená asi 2,5 km od hotelu. Pokud se chcete v klidu opalovat, vyberete si z mnoha volných míst na hotelové pláži. Pro ty, kteří rádi nakupují, je v blízkosti hotelu několik obchodů s místními suvenýry.

The Three Corners Equinox Beach Resort je skvělou volbou pro ty turisty, kteří hledají klidné místo pro letní dovolenou. Díky nabídce all inclusive si nemusíte dělat starosti s jídlem a pitím, a můžete se plně soustředit na relaxaci a obdivování krás místní přírody. Navíc díky slevě 31% se můžete těšit na cenově dostupnou dovolenou bez zbytečných finančních obav.

dovolená Egypt
dovolená Marsa Alam

Levná dovolená Egypt, Marsa Alam

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

26.6.2023 – 2.7.2023

13990 Kč

obrazek 39

4* Ubytování:
The Three Corners Equinox Beach Resort – ukázat na mapě
hodnocení 4.3 z 5 – výborné

The Three Corners Equinox Beach Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 7 dní v termínu 26.6.2023 – 2.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu The Three Corners Equinox Beach Resort a programem all inclusive za 13990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz