ŘeckoChalkidikiKonec léta na Chalkidiki: 12 dní v Řecku letecky z Brna za...

Konec léta na Chalkidiki: 12 dní v Řecku letecky z Brna za 9990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Plánujete dovolenou v Řecku a vyhovoval by vám odlet z Brna? Máme pro vás skvělou nabídku last minute dovolené na poloostrově Chalkidiki. Za neuvěřitelných 9990 Kč můžete strávit v termínu 2. – 13. září 2023 12 dní v komfortním 3* hotelu Akropolis. Ubytování zahrnuje prostorná studia a apartmány, které poskytnou veškeré pohodlí vašeho domova i na dovolené. Hotel je umístěn ve svahu, odkud je nádherný výhled na letovisko a okolní krajinu. V docházkové vzdálenosti, pouhých 200 metrů, je písečná pláž s malebnými oblázky, která vás okouzlí svou atmosférou.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Poloostrov Chalkidiki je známý svou krásnou přírodou a historickými památkami. Navštivte starobylé vesnice s úzkými uličkami a tradičními řeckými domy, kde můžete ochutnat místní kulinářské speciality. Nedaleko se nachází klášter Athos, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Pokud máte rádi přírodu, rozhodně vyražte na výlety do okolního pohoří a prozkoumejte malebné stezky a výhledy na modré Egejské moře. Aktivní dovolenou si zde užijete při vodních sportech nebo pěší turistice. Ať už jste milovníkem historie, kultury nebo přírody, Chalkidiki má pro každého něco zajímavého k nabídce.

dovolená Řecko
dovolená Chalkidiki

Levná dovolená Řecko, Chalkidiki

last minute

letecky z Brna na 12 dní

2.9.2023 – 13.9.2023

9990 Kč

Levná dovolená v hotelu Akropolis - Řecko, Chalkidiki, Fourka

3* Ubytování:
Akropolis – ukázat na mapě
hodnocení 3.7 z 5 – výborné

Akropolis
další termíny

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Chalkidiki na 12 dní v termínu 2.9.2023 – 13.9.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Akropolis za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Chalkidiki — | další nabídky od Invia.cz