BulharskoKonec léta na Slunečném Pobřeží v Bulharsku: 8 dní ve 4* hotelu...

Konec léta na Slunečném Pobřeží v Bulharsku: 8 dní ve 4* hotelu s all inclusive za 10500 Kč. Letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si konec léta na plážích Černého moře v Bulharsku s nezapomenutelným zájezdem do oblíbeného letoviska Slunečné Pobřeží. V termínu 30.8.2023 – 6.9.2023 pořídíte tuto dovolenou za parádní cenu 10500 Kč. Těšit se můžete na komfortní ubytování ve 4* hotelu Izola Paradise s programem all inclusive. Z Prahy do Bulharska se přepravíte letecky a na místě vás okouzlí nejen příjemný hotel, ale také skvělé vybavení a ochotný personál. Jídlo zde doslova lahodí – rozmanitá nabídka chutných pokrmů vám zpříjemní pobyt. K dispozici jsou také bazény u hotelu a k samotnému moři se dostanete pohodlnou desetiminutovou procházkou přes centrum letoviska.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Bulharsko nabízí mnohem víc než jen pláže a moře. Během svého pobytu můžete vyrazit na průzkum nedalekých krás a zajímavostí. Doporučujeme navštívit historické památky a malebná městečka ve vnitrozemí země. Národní hrdostí je největší bulharský klášter Rila, zapsaný na seznamu UNESCO, který se tyčí v nádherném horském prostředí. Milovníci přírody si přijdou na své při výletech do pohoří Strandža či k bájným písečným dunám ve Varně. Pro ty, kro preferují aktivnější dovolenou, jsou k dispozici různé sportovní aktivity včetně vodních sportů. Pobřežní promenády nabízejí nejen procházky, ale také příležitosti k poznávání místní kultury, gastronomie a nakupování suvenýrů. Bulharsko je země s bohatou historií a přírodou, která zaujme každého cestovatele.

dovolená Bulharsko
od Invia.cz

Levná dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží

letecky na 8 dní s all inclusive

30.8.2023 – 6.9.2023

10500 Kč

Levná dovolená v hotelu IZOLA PARADISE - Bulharsko, Slunečné Pobřeží

4* Ubytování:
Izola Paradise
hodnocení 3,7 z 5 – výborné

další termíny
Izola Paradise

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Bulharsko, Slunečné Pobřeží na 8 dní s all inclusive za 10500 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Bulharsko, Slunečné Pobřeží, Izola Paradise — | další nabídky od Dovolena.cz