ŘeckoKorfuSkvělá nabídka: Last minute dovolená na Korfu za 11590 Kč s Blue...

Skvělá nabídka: Last minute dovolená na Korfu za 11590 Kč s Blue Style!

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se v červenci s cestovní kanceláří Blue Style na levnou dovolenou do Řecka na ostrov Korfu. Máme pro vás skvělou nabídku! V termínu 9.7.2023 – 16.7.2023 si zde můžete užít týdenní pobyt za skvělou cenu 11590 Kč! Tato lákavá nabídka zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Monika a program all inclusive, který vám zajistí veškeré pohodlí a zábavu během dovolené. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Monika je ideálně situován poblíž pláže a poskytuje tak snadný přístup k opalování a osvěžujícím koupelím v Egejském moři. Poblíž hotelu najdete také mnoho tradičních tavern a barů, kde si můžete vychutnat lahodné řecké speciality a osvěžující nápoje. V hotelu panuje pohodová atmosféra, která vám zajistí skvělé podmínky pro relaxaci a odpočinek.

Ostrov Korfu je bohatý na historii a přírodní krásy. Můžete navštívit starobylé pevnosti, malebná města a tradiční řecké vesničky. Pro milovníky přírody jsou zde nádherné pláže, které lákají k opalování a vodním sportům. Nezapomeňte si také vychutnat skvělé řecké jídlo a ochutnat tradiční místní speciality.

Neotálejte a využijte této jedinečné příležitosti k levné dovolené v Řecku. Cestovní kancelář Blue Style se postará o všechny její detaily. Zarezervujte si své místo ještě dnes a těšte se na nezapomenutelný zážitky na ostrově Korfu!

dovolená Řecko
dovolená Korfu

Levná dovolená Řecko, Korfu

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

9.7.2023 – 16.7.2023

11590 Kč

Monika, Řecko, Korfu, Sidari

3* Ubytování:
Monika – ukázat na mapě
hodnocení 3.3 z 5 – velmi dobré

Monika
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Korfu na 8 dní v termínu 9.7.2023 – 16.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Monika a programem all inclusive za 11590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Korfu — | další nabídky od Invia.cz