ŘeckoKorfuKorfu, Řecko: Týdenní all inclusive dovolená ve 3* hotelu za 10490 Kč,...

Korfu, Řecko: Týdenní all inclusive dovolená ve 3* hotelu za 10490 Kč, letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Přinášíme vám parádní tip na levnou dovolenou v Řecku na ostrově Korfu, kterou právě teď můžete zakoupit za sympatickou cenu 10490 Kč. Termín zájezdu je od 20. září 2023 do 27. září 2023 a součástí je ubytování ve 3* hotelu Golden Sands s programem all inclusive a letecká doprava z Prahy. Hotel se nachází cca 300 metrů od centra letoviska Agios Georgios. V bezprostředním okolí najdete restaurace, suvenýrové obchůdky, bary a taverny. Autobusová zastávka je od hotelu vzdálena asi 50 metrů a hlavní město Kerkyra přibližně 30 km.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov Korfu je známý svou bohatou historií a malebnými plážemi. Během pobytu můžete navštívit historické město Kerkyra s jeho památkami jako je pevnost, starobylý amfiteátr a muzea. Doporučujeme také prozkoumat západní část ostrova, kde jsou nádherné pláže jako například Paleokastritsa a národní park s úchvatnou přírodou. Pokud máte rádi aktivní dovolenou, můžete se vydat na výlety do hor, projet se na kole po malebných cestách nebo si vychutnat vodní sporty na pláži. Korfu nabízí širokou škálu možností pro každého cestovatele.

dovolená Řecko
od Invia.cz

Levná dovolená Řecko, Korfu

letecky na 8 dní s all inclusive

20.9.2023 – 27.9.2023

10490 Kč

Levný zájezd do hotelu Golden Sands - Řecko, Ostrovy, Korfu, Agios Georgios

3* Ubytování:
Golden Sands – ukázat na mapě
hodnocení 3,6 z 5 – výborné

další termíny
Golden Sands

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Řecko, Korfu na 8 dní s all inclusive za 10490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Řecko, Korfu, Golden Sands — | další nabídky od Dovolena.cz