ŘeckoKrétaKouzelná Kréta: 8 dní pláží, památek a radovánek za 13990 Kč! Rezervujte...

Kouzelná Kréta: 8 dní pláží, památek a radovánek za 13990 Kč! Rezervujte nyní! 🇬🇷🌞

Levná dovolená vyhledávač

Kréta je nádherný ostrov v Egejském moři a je největším ostrovem Řecka. Je to oblíbená turistická destinace nabízející bohaté kulturní dědictví, malebnou přírodu a působivé pláže. Pokud plánujete strávit dovolenou v Řecku, máme pro vás skvělou nabídku na týdenní zájezd na Krétu v termínu 13.8.2023 – 20.8.2023. V ceně 13990 Kč získáte nejen leteckou dopravu z Brna, ale také ubytování v tradičním 3* hotelu Yassou Kriti, kde vás čeká all inclusive program. Hotel se nachází v blízkosti malebné vesnice Kavros, jen 300 metrů od dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. V okolí hotelu najdete spoustu dalších restaurací, tavern, obchůdků a barů.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Prozkoumejte krásy Kréty a využijte místní autobusovou linku k návštěvě okolních měst Rethymna a Chania, které lákají svým historickým a kulturním prostředím. Navštivte také malebné jezero Kournas, které leží nedaleko hotelu – pouhých 7 kilometrů od něho. Ostrov Kréta nabízí nejen zážitky na pláži, ale také pestrou paletu tradiční řecké kuchyně, historických památek a krásnou přírodu. Vydejte se na dovolenou plnou dobrodružství a odpočinku, která vás na Krétě čeká za skvělou cenu a s pohodlím 3* hotelu Yassou Kriti. Nechte se unést atmosférou tohoto krásného řeckého ostrova, který vás uchvátí svým půvabem a pestrostí nabízených aktivit.

dovolená Řecko
od Invia.cz

Levná dovolená Řecko, Kréta

letecky na 8 dní s all inclusive

13.8.2023 – 20.8.2023

13990 Kč

Yassou Kriti Hotel, Řecko, Kréta

3* Ubytování:
Yassou Kriti
hodnocení 2,3 z 5

další termíny
Yassou Kriti

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Tato nabídka (Řecko, Kréta na 8 dní s all inclusive za 13990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


20.8.2023 – 27.8.2023 letecky z Brna na 8 dní s all inclusive za 13990 CZK


— Řecko, Kréta, Yassou Kriti — | další nabídky od Dovolena.cz