ChorvatskoKouzlo Chorvatska v jedinečných Vodicích: 8 dní levné dovolené s polopenzí letecky...

Kouzlo Chorvatska v jedinečných Vodicích: 8 dní levné dovolené s polopenzí letecky za 15690 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Už pozítří se můžete vydat na nezapomenutelnou osmidení dovolenou do malebného chorvatského městečka Vodice, které se nachází na pobřeží Jaderského moře. Tato nabídka zájezdu v termínu 29.7.2023 – 5.8.2023 za atraktivních 15690 Kč zahrnuje leteckou dopravu z Prahy a ubytování ve 3* penzionu Maris s polopenzí. Vodice jsou oblíbeným cílem turistů díky své krásné přírodě, malebným plážím a bohatým možnostem pro aktivní odpočinek.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Městečko Vodice leží v Šibenicko-kninské župě a nabízí svým návštěvníkům ideální kombinaci klidného odpočinku a zábavy. Průzračně modré moře vás zve k osvěžujícím koupelím, ale také k vodním sportům, jako je potápění, šnorchlování nebo windsurfing. Pokud máte rádi historii a kulturu, rozhodně nevynechejte návštěvu místních historických památek, jako je kostel sv. Križ a kostel sv. Kuzma a Damjan, které pochází z 15. století. Chorvatsko je známé také svou vynikající kuchyní, a tak si vychutnejte lahodné místní speciality v jedné z mnoha restaurací. Přijďte si užít krásnou dovolenou plnou zážitků v malebném prostředí Vodic!

dovolená Chorvatsko
od Invia.cz

Levná dovolená Chorvatsko, Vodice

letecky na 8 dní s polopenzí

29.7.2023 – 5.8.2023

15690 Kč

Penzion MARIS, dovolená Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

3* Ubytování:
Penzion MARIS
hodnocení 3,6 z 5 – výborné

další termíny
Penzion MARIS

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Chorvatsko, Vodice na 8 dní s polopenzí za 15690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Chorvatsko, Vodice, Penzion MARIS — | další nabídky od Dovolena.cz