ŘeckoKrétaKréta v září: 10 dní s all inclusive ve 3* hotelu Triton...

Kréta v září: 10 dní s all inclusive ve 3* hotelu Triton za 14290 Kč! Odlet z Prahy.

Levná dovolená vyhledávač

Téměř za poloviční cenu nabízí právě teď cestovní kancelář Blue Style levný zájezd do Řecka. Pro všechny milovníky last minute dovolených je tu skvělá příležitost vydat se na 10denní dovolenou na ostrov Kréta. Termín zájezdu je 14.9. – 23.9.2023 a jeho součástí je ubytování v pohodlném 3* hotelu Triton s programem all inclusive, to vše za atraktivních 14290 Kč. Odlet je z Prahy. Samotný hotel je situován pouhých 300 metrů od písečné pláže. V okolí se nachází mnoho tradičních taveren a živých barů, které nabízejí autentickou řeckou kuchyni a příjemné posezení. K dispozici je i dobré autobusové spojení s dalšími městy, což z tohoto zájezdu činí skvělou výchozí pozici pro objevování Kréty.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kréta je bohatá na kulturní i přírodní poklady. Při její návštěvě vás čeká řada nezapomenutelných zážitků a památek, které stojí za návštěvu. V historickém městě Chania se můžete procházet úzkými uličkami plnými tradičních domů s květinami, které vás dovedou až ke krásnému přístavu. Rozhodně nevynechejte návštěvu historického paláce Knossos, který je spojen s pověstmi o Minotauřím labyrintu. Pro příznivce přírody a krásných pláží je tu zase laguna Balos, která svými modrými vodami a bílým pískem doslova očarovala každého návštěvníka. Milovníci turistiky si mohou zajít na horu Psiloritis, nejvyšší vrchol Kréty, s úchvatnými výhledy na okolní krajinu. Zájezd na Krétu v termínu od 14.9.2023 do 23.9.2023 je skvělou příležitostí pro každého, kdo chce zažít nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků a objevování.

dovolená Řecko
dovolená Kréta

Levná dovolená Řecko, Kréta

last minute

letecky z Prahy na 10 dní s all inclusive

14.9.2023 – 23.9.2023

14290 Kč

Levná dovolená v hotelu Triton - Řecko, Kréta, Malia

3* Ubytování:
Triton – ukázat na mapě
hodnocení 3.6 z 5 – výborné

Triton
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 10 dní v termínu 14.9.2023 – 23.9.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Triton a programem all inclusive za 14290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz