ŘeckoKrétaKréta: Zážitková dovolená za 9660 Kč na ostrově bohaté historie a nádherných...

Kréta: Zážitková dovolená za 9660 Kč na ostrově bohaté historie a nádherných pláží!

Levná dovolená vyhledávač

Chystáte se na dovolenou k moři? Vyražte na Krétu! Tento řecký ostrov nabízí nejen nádherné pláže a azurově modré moře, ale i bohatou historii a malebnou krajinu. Last minute dovolená na Krétě je skvělou volbou pro ty, kteří touží po relaxaci i poznávání nových kultur.

V termínu 24.6.2023 – 1.7.2023 se můžete vydat na týdenní levnou dovolenou na Krétu, a to letecky z Prahy. Ubytování je zajištěno ve 3* hotelu Bali Mare se stravováním formou all inclusive. Součástí hotelu je i bazén a pokud se budete chtít koupat v moři, pláž s tmavým pískem je vzdálena pouhých 200 metrů.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud toužíte po procházce nebo nakupování, centrum letoviska je vzdáleno zhruba 500 metrů. Kréta je obdarována nejen plážemi, ale také historickými památkami. Doporučujeme navštívit starobylý palác Knossos, který se nachází poblíž hlavního města Heraklion. Uvidíte zde pozůstatky minojské civilizace, která se na Krétě rozvíjela před tisíci lety.

Pokud tedy plánujete dovolenou u moře, ale chcete si také dopřát i trochu kultury a historie, neváhejte vyrazit na Krétu. Tento řecký ostrov vám poskytne perfektní kombinaci relaxace, krásného pobřeží a zajímavých památek. Připravte si plavky a fotoaparát a vyražte vstříct dobrodružství na Krétě!

dovolená Řecko
dovolená Kréta

Levná dovolená Řecko, Kréta

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

24.6.2023 – 1.7.2023

9660 Kč

obrazek 121

3* Ubytování:
Bali Mare – ukázat na mapě
hodnocení 3.3 z 5 – velmi dobré

Bali Mare
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 8 dní v termínu 24.6.2023 – 1.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Bali Mare a programem all inclusive za 9660 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz