KubaKuba s EXIMtours v dubnu na 8 dní do 4* all inclusive...

Kuba s EXIMtours v dubnu na 8 dní do 4* all inclusive hotelu za 31620 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Kuba, Varadero na 8 dní v termínu 17.4.2023 – 24.4.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Memories Varadero Beach Resort a programem all inclusive za 31620 Kč. Letecky z Prahy.

dovolená Kuba
od Invia.cz

Levná dovolená Kuba, Varadero

letecky na 8 dní s all inclusive

17.4.2023 – 24.4.2023

31620 Kč

Kuba, Varadero, Memories Varadero Beach Resort

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

4* Ubytování:
Memories Varadero Beach Resort
hodnocení 3,8 z 5 – výborné

další termíny
Memories Varadero Beach Resort

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Lety jsou zajišťovány na letiště v Havaně. Odtud následuje transfer autokarem do letoviska Varadero (cca 2 hodiny jízdy).

V některých termínech, v závislosti na leteckém spojení, je možné zajistit i let přímo na letiště ve Varaderu. V tomto případě není zajišťován skupinový transfer, ale klienti se do hotelu dopraví místním taxi. Garantovaná cena taxíkem do hotelu na Varaderu činí 40 USD. V případě, že bude váš let směrován na letiště ve Varaderu, poskytneme vám slevu z ceny zájezdu (resp. objednávky) ve výši tohoto nákladů na taxi – tedy 1000 Kč.

Pobyt na Varaderu je na 6 dní / 5 nocí (na vyžádání je možné pobyt zkrátit i prodloužit). Dle leteckého spojení je pak celková délka zájezdu 7 nebo 8 dní.

Většina leteckých společností dnes již nabízí nejlevnější ceny letenek bez tzv. odbavovaného zavazadla. Můžete si tedy sami promyslet, zda potřebujete mít s sebou zavazadlo k odbavení. Případně, zda je požadujete pro každou cestující osobu.

Letecké spojení je nejčastěji zajišťováno s leteckou společností Air France / KLM.

Stravování
All inclusive.
V rámci programu ALL INCLUSIVE lze využít stravování v bufetových restauracích „Culinarium“ nebo „Playa Puerto“, nebo v některé z dalších šesti specializovaných a la carte restaurací, nabízejících mimo jiné mexickou, italskou, japonskou, francouzskou či kreolskou kuchyni nebo rybí restauraci. V areálu je k dispozici 8 barů, včetně pěkného snack baru „Rio Almendares“ nebo lobby baru „El Cabildo“, které jsou hotelovým hostům k dispozici 24 hodin denně.
Ubytovaní
Areál hotelu Memories Varadero se nachází jen pár metrů od překrásné bílé písčité pláže v nejvýchodnější části Varadera. Hotel je obklopen krásnou tropickou zahradou. Hotel disponuje klimatizovanými pokoji se sociálním zařízením, denně doplňovaným minibarem, kávovarem, trezorem, vysoušečem vlasů, žehlící soupravou, telefonem, CD/USB přehrávačem a satelitní televizí. Všechny pokoje mají vlastní balkon či terasu.
V resortu je fitness centrum a wellness centrum s vířivkou, saunou a masážemi, 4 bazény včetně dětských brouzdališť, miniklub pro děti od 5 do 12 a baby club pro děti do 4 let s celodenním programem. Nechybí zde aerobik, kurzy salsy, španělštiny a potápění, různé hry, animační programy, noční představení a diskotéka.
Na hotelové pláži je možné využít širokou škálu vodních sportů, například šnorchlování, kajaky, vodní lyže, windsurfing nebo katamarán. Hotelovým hostům jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Příznivci sportu uvítají tenisové, basketbalové a volejbalové kurty nebo stolní tenis. Hotel má zdravotnickou službu, směnárnu, obchůdky se suvenýry, ale i zbožím denní potřeby, prádelnu, salón krásy, internet a hlídané parkoviště. Pro výlety do okolí si můžete u hotelu zapůjčit automobil, kolo anebo domluvit projížďku na koni či výlet za sportovním rybařením nebo do delfinária.
Poznámka
Pro vstup na Kubu je třeba mít tzv. vízovou kartu.

Na vyžádání je možné zajistit i odlet z Vídně nebo z Mnichova.

Tato nabídka (Kuba, Varadero na 8 dní s all inclusive za 31620 Kč)]) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


17.4.2023 – 24.4.2023 letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive za 31620 CZK
— Kuba, Varadero, Memories Varadero Beach Resort — | další nabídky od Dovolena.cz