ŘeckoKrétaKvětnový zájezd na Krétu: 8 dní ve 4* hotelu s all inclusive...

Květnový zájezd na Krétu: 8 dní ve 4* hotelu s all inclusive za 10490 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte destinaci pro svou dovolenou na letošní květen, může být pro vás lákavou možností Řecko a konkrétně ostrov Kréta. Termín od 14.5.2023 do 21.5.2023 vám nabízí 8 dní pro relaxaci a poznávání této krásné oblasti. Ubytování je zajištěno ve 4* hotelu Arion Palace s programem all inclusive za velmi příznivou cenu 10490 Kč. Odlet je z Prahy.

Hotelový areál se nachází v klidném prostředí cca 1,5 km od centra letoviska s obchody, bary a restauracemi. Pokud se však rozhodnete zůstat v hotelu, můžete využít mnoho jeho příjemných služeb a vybavení. K dispozici je například bazén, vnitřní bazén a parkoviště. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma.

Pláž je vzdálená cca 600 metrů od hotelu a doveze vás k ní shuttle bus zdarma. Pláž je písčito-oblázková a má pozvolný vstup do moře, nicméně může být místy kamenitá. Na pláži jsou k dispozici také zdarma lehátka, slunečníky a plážové osušky.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokojové vybavení v hotelu Arion Palace je na velmi dobré úrovni. Standardní pokoje s možností přistýlky mají vlastní koupelnu s WC a fénem, telefon, SAT/TV, minichladničku, klimatizaci a Wi-Fi. Pokoje mají balkon nebo terasu a na vyžádání jsou k dispozici i pokoje s výhledem na moře.

Tento pobyt na Krétě v hotelu Arion Palace je velmi lákavou nabídkou pro ty, kteří hledají pohodovou dovolenou v klidném prostředí. Díky programu all inclusive se nemusíte starat o stravování a můžete se plně soustředit na odpočinek a poznávání krásných míst ostrova.

dovolená Řecko
od Invia.cz

Levná dovolená Řecko, Kréta

letecky na 8 dní s all inclusive

14.5.2023 – 21.5.2023

10490 Kč

obrazek 64

4* Ubytování:
Arion Palace

další termíny
Arion Palace

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Řecko, Kréta na 8 dní s all inclusive za 10490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


13.5.2023 – 20.5.2023 letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive za 10490 CZK


— Řecko, Kréta, Arion Palace — | další nabídky od Dovolena.cz