ŘeckoLast minute: 12 dní levné dovolené v Řecku na ostrově Kythira za...

Last minute: 12 dní levné dovolené v Řecku na ostrově Kythira za 7990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Za parádní cenu 7990 Kč můžete strávit 12 dní levné dovolené v Řecku na krásném ostrově Kythira. Termín zájezdu je 14.7.2023 – 25.7.2023 a ubytování je zajištěno ve 3* hotelu Nine Muses. Letecký zájezd startuje pozítří z Prahy, a proto neváhejte, zbývají poslední volná místa!

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kythira se rozprostírá na jihovýchodě Řecka, je to malý ostrov plný nádherných pláží, přírodních útvarů a kulturních pokladů. V městečku Agia Pelagia se nachází rodinný aparthotel Nine Muses s devíti pokoji, které jsou pojmenovány po Devíti Múzách řecké mytologie. Každý pokoj je zařízen v tradičním ostrovním stylu a nabízí pohodlí a klid pro relaxaci po celodenním objevování okolních krás.

Na Kythiře si můžete užít nejen slunné pláže a osvěžující koupání, ale také prozkoumat historické památky a malebná městečka. Oblíbenými atrakcemi jsou hrad Paleochora, starověké ruiny a kláštery. Místní kuchyně vám pak nabídne výborná řecká jídla, která můžete ochutnat v tradičních tavernách. Vydejte se na dovolenou plnou relaxace, objevování a zážitků na nádherném ostrově Kythira!

dovolená Řecko
dovolená Kythira

Levná dovolená Řecko, Kythira

last minute

letecky z Prahy na 12 dní

14.7.2023 – 25.7.2023

7990 Kč

Levná dovolená Nine Muses, Řecko, Kythira, Agia Pelagia

3* Ubytování:
Nine Muses

Nine Muses
další termíny

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kythira na 12 dní v termínu 14.7.2023 – 25.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Nine Muses za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kythira — | další nabídky od Invia.cz