ŘeckoKrétaLast minute: 8 dní na Krétě s all inclusive v hotelu Triton...

Last minute: 8 dní na Krétě s all inclusive v hotelu Triton za 7890 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si v termínu 29.5.2023 – 5.6.2023 levný zájezd do Řecka, konkrétně na řecký ostrov Kréta. Tento last minute balíček zahrnuje týdenní pobyt ve 3* hotelu Triton s programem all inclusive za parádní last minute cenu 7890 Kč. Odlet z Prahy je součástí zájezdu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Během své dovolené si můžete užít písečnou pláž, která je vzdálena pouhých 300 metrů od hotelu. V okolí najdete mnoho taveren a barů s tradiční řeckou kuchyni a osvěžujícími nápoji. Díky dobrému autobusovému spojení se snadno dostanete do dalších měst a můžete objevovat další zajímavosti na Krétě.

Pokud hledáte cenově dostupnou last minute dovolenou na Krétě s all inclusive službami a pohodlnou leteckou dopravou z Prahy, tento levný zájezd do hotelu Triton je pro vás ideální volbou. Nechte se hýčkat za nízkou cenu a užijte si slunnou a relaxační dovolenou na jednom z nejkrásnějších řeckých ostrovů.

dovolená Řecko
dovolená Kréta

Levná dovolená Řecko, Kréta

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

29.5.2023 – 5.6.2023

7890 Kč

obrazek 138

3* Ubytování:
Triton – ukázat na mapě
hodnocení 3.6 z 5 – výborné

Triton
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 8 dní v termínu 29.5.2023 – 5.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Triton a programem all inclusive za 7890 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz