KyprLast Minute: 8 dní na Kypru ve 3* hotelu s polopenzí za...

Last Minute: 8 dní na Kypru ve 3* hotelu s polopenzí za 11990 Kč! Odlet zítra z Prahy.

Levná dovolená vyhledávač

Levný zájezd na Kypr se super slevou 48% a zítřejším odletem z Prahy pořídíte právě teď u cestovní agentury Invia.cz za parádní cenu 11990 Kč. Vydejte se na last minute dovolenou na severní část tohoto ostrova a prožijte zde osm dní dobrodružství a relaxace. Termín zájezdu je stanoven na období od 15. července do 22. července 2023. Ubytování je zajištěno ve 3* hotelu Long Beach s polopenzí.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Menší hotelový komplex Long Beach s krásnou zahradou vám nabízí ubytování v prostorných vilkách, umístěných okolo bazénu s vyhrazenou částí pro děti. Nachází se přímo u písečné pláže a je situován kousek od města Iskele. Hotel je vzdálený 12 km od známého města Famagusty a přibližně 70 km od letiště v Larnace. Long Beach je částečně zrenovovaný a je ideálním místem pro rodiny s dětmi a klienty hledající klid a pohodu během své dovolené. Za poplatek je možné využít místní dopravu od hotelu do nedaleké Famagusty, která nabízí řadu zajímavých památek a atrakcí.

dovolená Kypr
dovolená Severní Kypr

Levná dovolená Kypr, Severní Kypr

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

15.7.2023 – 22.7.2023

11990 Kč

Levný zájezd Long Beach, Kypr, Severní Kypr, Famagusta

3* Ubytování:
Long Beach – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Long Beach
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Kypr, Severní Kypr na 8 dní v termínu 15.7.2023 – 22.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Long Beach a stavováním formou polopenze za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kypr


— last minute dovolená Kypr, Severní Kypr — | další nabídky od Invia.cz