EgyptLast minute: 8 dní v Egyptě s all inclusive za 7990 Kč!...

Last minute: 8 dní v Egyptě s all inclusive za 7990 Kč! Letecky z Prahy.

Levná dovolená vyhledávač

Last minute dovolená v egyptském letovisku Marsa Alam na 8 dní s termínem pobytu 14.1.2024 – 21.1.2024. Užijte si pobyt ve 3* hotelu Resta Club Marina View Port Ghalib s programem all inclusive za skvělou cenu 7990 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Letovisko Marsa Alam leží na pobřeží Rudého moře a je proslulé především svými korálovými útesy, úchvatnými podmínkami pro šnorchlování a potápění, při kterém můžete spatřit pestrobarevné ryby a mořské želvy. Nezapomeňte také navštívit národní park Wadi El Gemal, kde je k vidění bohatá flóra a fauna, včetně vzácných druhů ptáků a gazel. Milovníkům historie doporučujeme výlet do starověkého města El Quseir, které je svědkem bohaté historie regionu. Večery můžete strávit v přístavu Port Ghalib s řadou pestrých obchůdků, restaurací a kaváren. Marsa Alam je ideální destinací pro každého, kdo hledá relaxaci na pláži, dobrodružství pod mořskou hladinou a kulturu starověkého Egypta.

dovolená Egypt
dovolená Marsa Alam

Levná dovolená Egypt, Marsa Alam

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

14.1.2024 – 21.1.2024

7990 Kč

Egypt, Marsa Alam, Resta Club Marina View Port Ghalib

3* Ubytování:
Resta Club Marina View Port Ghalib
hodnocení 3.5 z 5 – velmi dobré

Resta Club Marina View Port Ghalib
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 8 dní v termínu 14.1.2024 – 21.1.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Resta Club Marina View Port Ghalib a programem all inclusive za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz