BulharskoNesebarLast minute: 8 dní v Nesebaru v hotelu Copacabana Beach za 7816...

Last minute: 8 dní v Nesebaru v hotelu Copacabana Beach za 7816 Kč! Užijte si historii a pláže Bulharska.

Levná dovolená vyhledávač

Už koncem tohoto týdne se můžete koupat v Černém moři díky této skvělé nabídce levné dovolené v Bulharsku. Pokud toužíte po last minute dovolené plné zážitků a odpočinku, vydejte se v období od 17.8.2023 do 24.8.2023 na osm dní do malebného bulharského města Nesebar. Součástí zájezdu je komfortní ubytování v klidném a pohodovém hotelu Copacabana Beach. Celou dovolenou pořídíte právě teď za velmi atraktivní cenu 7816 Kč. V ceně je kromě ubytování a služeb pořádající cestovní kanceláře zahrnuta i letecká doprava z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tato historická destinace zapsaná na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO vás nadchne svým pestrobarevným mixem kultury a architektury. Nesebar je známý svými malebnými uličkami, kde naleznete různé obchůdky s tradičními řemeslnými výrobky. Navštivte místní kostely a baziliky, které svědčí o bohaté historii této oblasti. Nejen památky ale lákají k objevování. Můžete se vydat na krásnou pláž a užít si koupání v teplých vodách Černého moře, nebo se projít po malebném pobřeží a ochutnat místní kulinářské speciality. Nesebar je takovou oázou klidu a kulturního bohatství, ideálním místem pro relaxaci a poznávání nových věcí.

dovolená Bulharsko
dovolená Nesebar

Levná dovolená Bulharsko, Nesebar

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

17.8.2023 – 24.8.2023

7816 Kč

Levná dovolená Copacabana Beach
Bulharsko, Nesebar,

Ubytování:
Copacabana Beach – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Copacabana Beach
další termíny

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Nesebar na 8 dní v termínu 17.8.2023 – 24.8.2023 s ubytováním v hotelu Copacabana Beach za 7816 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Nesebar — | další nabídky od Invia.cz