BulharskoLast minute Bulharsko: Luxusní 5* dovolená v Primorsku s all inclusive za...

Last minute Bulharsko: Luxusní 5* dovolená v Primorsku s all inclusive za 16500 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se v příštím týdnu na luxusní 5* dovolenou do oblíbeného bulharského letoviska Primorsko. Od 3. srpna do 10. srpna 2023 můžete zažít týden radovánek a odpočinku v tomto malebném městečku na bulharském pobřeží. Nabídka zájezdu zahrnuje nejen ubytování v prestižním hotelu Primorsko Del Sol, ale také program all inclusive. A to vše za atraktivní cenu 16500 Kč, včetně letenek z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Primorsko Del Sol, klenot severní části Primorska, vás nadchne svou pohostinností a komfortem. Skládá se z hlavní budovy a čtyř vedlejších budov s moderními apartmány. Každý den si zde můžete dopřát rozmanité gastronomické pochoutky a neomezené množství osvěžujících nápojů. Pro milovníky aktivit je k dispozici široká škála možností – od sportovních aktivit na pláži, přes různé vodní sporty až po prohlídky okolních historických památek. Primorsko samo o sobě nabízí krásnou přírodu a malebné pláže, které si zamilují jak rodiny s dětmi, tak páry či jednotlivci. Přijeďte a objevte kouzlo bulharského pobřeží v letovisku Primorsko!

dovolená Bulharsko
od Invia.cz

Levná dovolená Bulharsko, Primorsko

letecky na 8 dní s all inclusive

3.8.2023 – 10.8.2023

16500 Kč

Hotel Primorsko Del Sol, Bulharsko, Slunečné Pobřeží a další letoviska jižní riviéry, Primorsko

5* Ubytování:
Hotel Primorsko Del Sol
hodnocení 3,1 z 5 – velmi dobré

další termíny
Hotel Primorsko Del Sol

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Bulharsko, Primorsko na 8 dní s all inclusive za 16500 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Bulharsko, Primorsko, Hotel Primorsko Del Sol — | další nabídky od Dovolena.cz