TuniskoDjerbaLast minute Djerba: 4* all inclusive za 6990 Kč, odlet zítra z...

Last minute Djerba: 4* all inclusive za 6990 Kč, odlet zítra z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Chcete si ještě letos užít teplé dny na pláži? Máme pro vás perfektní nabídku last minute dovolené v Tunisku na ostrově Djerba. Zájezd se koná v termínu od 18.11.2023 do 25.11.2023 a zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Marine & Spa Resort a programem all inclusive. To vše za neuvěřitelnou cenu 6990 Kč! Odlet je již zítra z pražského letiště.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tunisko je skvělou destinací pro dovolenou, a na ostrově Djerba se budete mít opravdu skvěle. Největším lákadlem je samozřejmě krásná pláž, kde si můžete užít sluneční paprsky a osvěžení v průzračném moři. Přímo u pláže se nachází hotelový bazén, který vám zajistí maximální pohodlí. Kromě relaxace u vody nabízí ostrov i bohaté sportovní vyžití. Můžete si zahrát golf, tenis nebo vyzkoušet různé vodní sporty. V okolí se také nachází několik historických památek a malebných vesnic, které stojí za návštěvu. Tunisko je svou kulturou, gastronomií a přírodními krásami zajímavou destinací, kterou byste rozhodně neměli minout.

dovolená Tunisko
dovolená Djerba

Levná dovolená Tunisko, Djerba

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

18.11.2023 – 25.11.2023

6990 Kč

levná dovolená v hotelu Marine & Spa Resort - Tunisko, Djerba,

4* Ubytování:
Marine & Spa Resort
hodnocení 4 z 5 – výborné

Marine & Spa Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Djerba na 8 dní v termínu 18.11.2023 – 25.11.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Marine & Spa Resort a programem all inclusive za 6990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Djerba — | další nabídky od Invia.cz