Spojené arabské emirátyLast minute do Dubaje! 7 dní ve 4* hotelu za 11990 Kč...

Last minute do Dubaje! 7 dní ve 4* hotelu za 11990 Kč letecky z Prahy a slevou 44%

Levná dovolená vyhledávač

Pokud ještě nevíte, kam vyrazit na dovolenou, možná vás zaujme nabídka last minute zájezdu do Spojených arabských emirátů. Konkrétně do Dubaje, jednoho z nejznámějších turistických cílů světa. Termín 22.4.2023 – 28.4.2023 vás může stát pouze 11990 Kč, a to včetně ubytování ve 4* hotelu Arabian Park Edge By Rotana se snídaní. Navíc v ceně najdete i slevu ve výši 44%, takže se jedná o opravdu zajímavou nabídku. A to vše letecky z Prahy.

Proč byste měli vyrazit právě sem? Tento hotel se nachází na klidném místě a nabízí skvělé služby a vynikající jídlo. Kromě toho jsou nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary v bezprostřední blízkosti hotelu, vše potřebné tak budete mít na dosah ruky. Pokud byste se chtěli podívat do okolí, autobusová zastávka je vzdálena asi 240 metrů a hotelový bus vás zdarma odveze třeba do největšího nákupního centra na světě, Dubai Mall, které je vzdálené asi 11 km. Samozřejmě, nemusíte tam jet pouze nakupovat, ale můžete si prohlédnout i další atrakce, jako například Burj Khalifu, nejvyšší budovu na světě.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud byste si rádi odpočinuli u moře, nejblíže k hotelu je veřejná pláž La Mer, která je vzdálená asi 11 km. Na pláž se můžete dostat zdarma hotelovým autobusem. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky za poplatek a k dispozici jsou i sprchy a WC. Celkově se jedná o nabídku, kterou rozhodně nelze přehlédnout, tak neváhejte a vydejte se na levnou dovolenou plnou zážitků.

dovolená Spojené arabské emiráty
dovolená Dubai

Levná dovolená Spojené arabské emiráty, Dubai

last minute

letecky z Prahy na 7 dní

22.4.2023 – 28.4.2023

11990 Kč

obrazek 38

4* Ubytování:
Arabian Park Edge By Rotana – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Arabian Park Edge By Rotana
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Dubai na 7 dní v termínu 22.4.2023 – 28.4.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Arabian Park Edge By Rotana včetně snídaně za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Spojené arabské emiráty


— last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Dubai — | další nabídky od Invia.cz