EgyptLast minute do Egypta: 8 dní ve 4* hotelu v Hurghadě s...

Last minute do Egypta: 8 dní ve 4* hotelu v Hurghadě s all inclusive za 8690 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás zajímavý tip na last minute dovolenou v Egyptě, konkrétně v letovisku Hurghada na 8 dní s termínem pobytu 10.5.2023 – 17.5.2023. Ubytování je ve 4* hotelu Royal Star s programem all inclusive za parádních 8690 Kč, odlet je z Prahy. Hotel se nachází nedaleko oblíbeného centra Saqqala, což je výhodou pro klienty, kteří vyhledávají noční život. Royal Star Beach Resort je menší městský hotel, s útulným moderním arabským interiérem, který nabízí klientům služby na dobré úrovni. K dispozici je bazén s lehátky a slunečníky zdarma, miniklub a několik restaurací a barů.

Je nutné upozornit, že rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci. Rychlost internetu závisí na místních podmínkách. V hotelu Royal Star Beach Resort jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje s klimatizací, trezorem zdarma, minibarem za poplatek, TV se satelitním příjmem a vlastním sociálním zařízením s koupelnou, vysoušečem vlasů a WC.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud hledáte rychlé a levné řešení pro dovolenou v Egyptě, nabídka last minute zájezdu do Hurghady je pro vás ideální. Výhodná cena za 8 dní ve 4* hotelu s programem all inclusive je velmi lákavá. Hotel Royal Star Beach Resort nabízí klientům služby na dobré úrovni, bazén s lehátky a slunečníky zdarma a v blízkosti se nachází oblíbené centrum Saqqala pro ty, kteří se chtějí bavit. Samozřejmostí jsou dvoulůžkové pokoje s klimatizací, trezorem zdarma, minibarem za poplatek, TV se satelitním příjmem a vlastním sociálním zařízením.

dovolená Egypt
od Invia.cz

Levná dovolená Egypt, Hurghada a okolí

letecky na 8 dní s all inclusive

10.5.2023 – 17.5.2023

8690 Kč

obrazek 22

4* Ubytování:
Royal Star
hodnocení 3,4 z 5 – velmi dobré

další termíny
Royal Star

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Egypt, Hurghada a okolí na 8 dní s all inclusive za 8690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Egypt, Hurghada a okolí, Royal Star — | další nabídky od Dovolena.cz