ŘeckoChalkidikiLast minute dovolená: 12 dní v Řecku na Chalkidiki za 9980 Kč....

Last minute dovolená: 12 dní v Řecku na Chalkidiki za 9980 Kč. Odlet z Prahy.

Levná dovolená vyhledávač

Už tuto neděli můžete vyrazit na levnou last minute dovolenou do Řecka, konkrétně na nádherný poloostrov Chalkidiki. Za parádní cenu 9980 Kč získáte v termínu 20. – 31.8.2023 balíček, který zahrnuje leteckou dopravu z Prahy a ubytování ve 3* aparthotelu Venus, který se nachází na výběžku Kassandra a je situován pouhých 250 metrů od písečné pláže s pozvolným vstupem do vody. Můžete si tak užívat slunných dní na pláži i výlety do centra městečka Fourka, které je od hotelu vzdálené asi 300 metrů. Pro vaše pohodlí jsou k dispozici moderní studia s balkónem a ve společných prostorách můžete využívat bezplatné wi-fi připojení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Chalkidiki je jedním z nejkrásnějších míst Řecka a kromě úchvatných pláží nabízí také bohatou historii a nezapomenutelné výlety. V oblasti Kassandra, kde se hotel nachází, můžete objevovat malebná města s tradiční architekturou, ochutnávat místní kulinářské speciality v tavernách a prozkoumávat okolní přírodu. Výlet do města Fourka vám umožní zažít atmosféru tradičního řeckého venkovského života. Pokud máte rádi aktivní dovolenou, určitě se vadejte na pěší túru po okolních kopcích s nádhernými výhledy na moře a zelené lesy. Pro milovníky historie jsou tu památky jako antické město Olynthos či věž byzantského hradu v Nea Fokea. Ať už si zvolíte odpočinek na pláži, poznávání místní kultury nebo dobrodružství v přírodě, Chalkidiki vám poskytne nezapomenutelnou dovolenou plnou různorodých zážitků.

dovolená Řecko
dovolená Chalkidiki

Levná dovolená Řecko, Chalkidiki

last minute

letecky z Prahy na 12 dní

20.8.2023 – 31.8.2023

9980 Kč

Levná dovolená v  Aparthotel Venus - Řecko, Chalkidiki, Fourka

3* Ubytování:
Aparthotel Venus
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Aparthotel Venus
další termíny

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Chalkidiki na 12 dní v termínu 20.8.2023 – 31.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Aparthotel Venus za 9980 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Chalkidiki — | další nabídky od Invia.cz