EgyptLast minute dovolená: 14 dní v Marsa Alam, Egypt včetně all inclusive...

Last minute dovolená: 14 dní v Marsa Alam, Egypt včetně all inclusive za 13890 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

S parádní slevou 44% nabízí právě teď cestovní kancelář Blue Style levný dvoutýdenní zájezd do Egypta. Vydejte se na dovolenou do krásného letoviska Marsa Alam a zažijte nezapomenutelné chvíle u Rudého moře. Tato nabídka platí v prázdninovém termínu 18.7.2023 – 31.7.2023 a zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Crystal Beach Resort s programem all inclusive. To vše za skvělou cenu 13890 Kč. Odlet je z Brna a nebudete muset řešit žádné další detaily – cestovní kancelář Blue Style se o vše postará.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V čase dovolené můžete v Marsa Alam můžete očekávat příjemné počasí. Teploty se pohybují okolo 30 stupňů Celsia a zpravidla bývá slunečno. Ideální podmínky pro relaxaci u moře a prozkoumávání podmořského světa při potápění. Nezapomeňte si proto vzít s sebou opalovací krém a ochranné prostředky proti slunci, abyste si mohli užít svůj pobyt bez starostí.

Marsa Alam je atraktivní turistická destinace nabízející spoustu zajímavých aktivit. Můžete se zde potápět a objevovat bohatý podmořský svět s korálovými útesy a různorodou faunou. Pokud máte rádi dobrodružství, budou pro vás ideální sporty jako jsou windsurfing nebo kitesurfing. Pro milovníky historie a kultury je nedaleko možnost navštívit starověká egyptská města Luxor nebo Asuán. Užijte si dovolenou plnou relaxace, krásných pláží a nezapomenutelných zážitků v Marsa Alam!

dovolená Egypt
dovolená Marsa Alam

Levná dovolená Egypt, Marsa Alam

last minute

letecky z Brna na 14 dní s all inclusive

18.7.2023 – 31.7.2023

13890 Kč

obrazek 179

4* Ubytování:
Crystal Beach Resort

Crystal Beach Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 14 dní v termínu 18.7.2023 – 31.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Crystal Beach Resort a programem all inclusive za 13890 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz