ItálieKalábrieLast minute dovolená: 8 dní v Kalábrii za 8990 Kč - Užijte...

Last minute dovolená: 8 dní v Kalábrii za 8990 Kč – Užijte si relaxaci a krásy jihoitalského pobřeží!

Levná dovolená vyhledávač

Za skvělou cenu 8990 Kč můžete už zítra vycestovat na levnou týdenní dovolenou do italské Kalábrie. Termín 10.7.2023 – 17.7.2023 nabízí jedinečnou příležitost strávit 8 dní v krásném prostředí tohoto jihoitalského regionu. Využijte odlet z Prahy a ubytujte se ve 3* hotelu Villaggio Borgo Degli Ulivi, který se nachází v klidném prostředí asi 2 km od městečka Sellia Marina.

Rezort Borgo degli Ulivi je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Jeho vybavení je inspirované uměním Feng shui a nabízí centrum jógy, které vám pomůže dosáhnout duševní a fyzické rovnováhy. V rozsáhlém areálu rezortu se rozprostírají olivové háje, a přímo u něj se nachází dlouhá a široká písečná pláž. I v nejvyšší sezóně zde není přeplněno, což vám zajistí klidný a příjemný pobyt v dostatečné vzdálenosti od rušné civilizace.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kalábrie je fascinující destinací, která nabízí nejen nádherné pláže, ale také bohatou historii a kulturu. V okolí rezortu Borgo degli Ulivi se nachází malebná města, jako je Catanzaro s krásným historickým centrem nebo Tropea s úchvatným výhledem na Tyrhénské moře. Můžete se vydat na výlet do národního parku Sila, který je známý svou překrásnou přírodou a horskými jezery. Kalábrie je také proslulá svou vynikající kuchyní, kterou si můžete vychutnat v místních restauracích. Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Kalábrii a objevte její půvab a jedinečné kouzlo.

dovolená Itálie
dovolená Kalábrie

Levná dovolená Itálie, Kalábrie

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

10.7.2023 – 17.7.2023

8990 Kč

Levná dovolená Villaggio Borgo Degli Ulivi (Sellia Marina), Itálie, Kalábrie

3* Ubytování:
Villaggio Borgo Degli Ulivi (Sellia Marina) – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Villaggio Borgo Degli Ulivi (Sellia Marina)
další termíny

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Itálie, Kalábrie na 8 dní v termínu 10.7.2023 – 17.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Villaggio Borgo Degli Ulivi (Sellia Marina) za 8990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Itálie


— last minute dovolená Itálie, Kalábrie — | další nabídky od Invia.cz