BulharskoSlunečné pobřežíLast minute dovolená: All inclusive na Slunečném Pobřeží v Bulharsku za 8000...

Last minute dovolená: All inclusive na Slunečném Pobřeží v Bulharsku za 8000 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Už zítra se můžete vydat na levnou dovolenou k Černému moři do Bulharska. V oblíbeném letovisku Slunečné Pobřeží vás čeká osm dní levné dovolené v termínu od 29.6.2023 do 6.7.2023 se skvělým ubytováním ve 3* hotelu Amaris. To vše za skvělou cenu 8000 Kč na osobu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Součástí pobytu v hotelu Amaris je program all inclusive. Najdete zde také dva bary, venkovní bazén s dětskou částí a salon krásy. Pláž je od hotelu vzdálena pouhých 300 metrů.

V termínu dovolené se můžete těšit na příjemné počasí. Průměrná teplota v Bulharsku je v červnu a červenci 28 stupňů Celsia, což je pro plážové aktivity ideální.

Slunečné Pobřeží v Bulharsku je oblíbenou turistickou destinací s bohatou nabídkou aktivit pro návštěvníky. Můžete si vychutnat písečné pláže, projít se po malebném pobřeží nebo navštívit historické památky v okolí. Pokud máte rádi noční život, najdete zde množství barů, klubů a restaurací.

dovolená Bulharsko
dovolená Slunečné Pobřeží

Levná dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

29.6.2023 – 6.7.2023

8000 Kč

obrazek 172

3* Ubytování:
Amaris – ukázat na mapě
hodnocení 3.6 z 5 – výborné

Amaris
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží na 8 dní v termínu 29.6.2023 – 6.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Amaris a programem all inclusive za 8000 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží — | další nabídky od Invia.cz