BulharskoLast minute dovolená do Primorska, Bulharsko: 8 dní v hotelu Meteora za...

Last minute dovolená do Primorska, Bulharsko: 8 dní v hotelu Meteora za 7900 Kč! Odlet z Prahy.

Levná dovolená vyhledávač

Už za 3 dny můžete vyrazit letecky z Prahy na levnou dovolenou do Bulharska. Pokud toužíte po adrenalinu, kultuře i krásných plážích, máme pro vás skvělou nabídku last minute dovolené v bulharském letovisku Primorsko. Termín zájezdu je 17. – 24.8.2023 a zahrnuje ubytování v hotelu Meteora, který nabízí komfortní pokoje a pestré možnosti stravování. Cena zájezdu je překvapivě nízká – pouhých 7900 Kč, a to vše včetně letenky z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Primorsko, umístěné na jihovýchodním pobřeží Bulharska, je překrásným letoviskem s bohatou historií a nádhernou přírodou. Na této týdenní dovolené si můžete užít nejen relaxaci na pláži, ale také různé aktivity. Město je obklopeno malebnými horami, které lákají na túry a výlety. Určitě nevynechejte návštěvu archeologických nalezišť, kde se můžete seznámit s bohatou minulostí této oblasti. Pro milovníky vodních sportů je zde široká nabídka – potápění, windsurfing či jachting. Ve večerních hodinách si pak můžete dopřát procházku po promenádě s množstvím restaurací a obchůdků, které nabízejí tradiční bulharskou kuchyni a místní speciality. Primorsko je ideální destinací pro ty, kteří hledají pestrý mix relaxace, dobrodružství a poznávání kultury.

dovolená Bulharsko
dovolená Primorsko

Levná dovolená Bulharsko, Primorsko

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

17.8.2023 – 24.8.2023

7900 Kč

Levný zájezd do hotelu Meteora - Bulharsko, Primorsko

Ubytování:
Meteora – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Meteora
další termíny

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Primorsko na 8 dní v termínu 17.8.2023 – 24.8.2023 s ubytováním v hotelu Meteora za 7900 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Primorsko — | další nabídky od Invia.cz