ThajskoLast minute dovolená do Thajska na 9 dní s polopenzí za 27490...

Last minute dovolená do Thajska na 9 dní s polopenzí za 27490 Kč – pozítří letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se už pozítří na skvělou last minute dovolenou do exotického Thajska, konkrétně do malebného regionu Krabi, které je skutečným rájem pro všechny milovníky přírody, koupání a dobrodružství. Tento devítidenní zájezd se koná v termínu 22. února –  1. března 2024 a nabízí ubytování ve 4* hotelu Deevana Plaza Krabi. Stravování je zajištěno formou polopenze a cena zájezdu je stanovena na 27490 Kč, včetně letecké dopravy z Prahy. Nechte se unést kouzlem Thajska a užijte si nezapomenutelnou dovolenou plnou odpočinku a nových zážitků.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Thajské letovisko Krabi, s jeho oslnivými plážemi, čistou vodou a impozantními vápencovými útesy, je skvělým výchozím bodem pro objevování okolních přírodních krás. Nezapomeňte navštívit slavné pláže Ao Nang nebo Railay, které jsou přístupné pouze lodí a nabízejí nejen úchvatné koupání, ale i možnosti lezení po skalách. Pro milovníky přírody bude lákadlem výlet do Národního parku Than Bok Khorani, kde můžete obdivovat nejen krásnou přírodou, ale užít si i kajakování mezi mangrovníky. Další oblíbenou atrakcí je ostrov Phi Phi, který se pyšní jednou z nejkrásnějších pláží v celém Thajsku a je ideálním místem pro šnorchlování a potápění. Pro ty, kdo dávají přednost klidnějším aktivitám, doporučujeme návštěvu chrámu Wat Tham Sua (Tiger Cave), odkud se po výstupu na vrchol nabízí dechberoucí výhled na okolní krajinu. Krabi je skvělá destinace, která splní očekávání každého cestovatele hledajícího relaxaci, dobrodružství i kulturní zážitky.

Deevana Plaza Krabi -
Thajsko, Krabi, Ao Nang

Tato nabídka (last minute dovolená Thajsko, Krabi na 9 dní v termínu 22.2.2024 – 1.3.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Deevana Plaza Krabi a stavováním formou polopenze za 27490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Thajsko

» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Thajsku
» Důležité kontakty v Thajsku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Thajsku
» Fauna v Thajsku
» Flora v Thajsku
» Doprava v Thajsku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Thajsku
» Thajsko – last minute
» Thajsko – first minute
» Hodnocení hotelů v Thajsku

— last minute dovolená Thajsko, Krabi — | další nabídky od Invia.cz