TureckoLast minute dovolená do Turecka: 8 dní v 4* hotelu v Side...

Last minute dovolená do Turecka: 8 dní v 4* hotelu v Side se slevou 58% za 6794 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Levnou dovolenou do Turecka se slevou 58% pořídíte právě teď u cestovní agentury Invia.cz. Last minute dovolená v tureckém městě Side s termínem pobytu 2.6.2023 – 9.6.2023 zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Holiday Point City s programem all inclusive a je k mání za neuvěřitelných 6794 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Holiday Point City disponuje širokou škálou služeb a zařízení, která zpříjemní pobyt návštěvníkům. K dispozici je 24 hodinová recepce, hlavní restaurace, lobby bar, venkovní bazén se skluzavkou, spa centrum, turecké lázně, sauna, masáže, kadeřnictví, fitness centrum, stolní tenis, vodní sporty, obchody, půjčovna motorových vozidel, prádelna, pokojová služba a wifi internetové připojení. Kromě toho jsou také dostupné konferenční prostory pro ty, kteří si přejí spojit dovolenou s pracovními záležitostmi.

Poloha hotelu je ideální pro objevování okolí. Nachází se 56 km od mezinárodního letiště Antalya a pouhých 3 km od města Side. Pláž je vzdálena 900 metrů a její písčitý charakter přiláká milovníky sluníčka a moře. Nejbližší město Side nabízí zajímavou historii a atraktivní památky, které stojí za návštěvu. Díky výhodné ceně a skvělému umístění je tato dovolená v Turecku neodolatelnou nabídkou pro ty, kteří touží po zážitcích a odpočinku za rozumnou cenu.

dovolená Turecko
dovolená Side

Levná dovolená Turecko, Side

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

2.6.2023 – 9.6.2023

6794 Kč

obrazek 114

4* Ubytování:
Holiday Point City – ukázat na mapě
hodnocení 3.7 z 5 – výborné

Holiday Point City
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Side na 8 dní v termínu 2.6.2023 – 9.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Holiday Point City a programem all inclusive za 6794 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Side — | další nabídky od Invia.cz