TureckoLast minute dovolená do Turecka: 8 dní v Alanyi ve 4* hotelu...

Last minute dovolená do Turecka: 8 dní v Alanyi ve 4* hotelu s all inclusive za 9946 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Vyražte za dovolenou plnou radovánek do turecké Alanye! Pokud hledáte skvělou letní destinaci, máme pro vás neodolatelnou nabídku. V termínu 14.7.2023 – 21.7.2023 si můžete užít 8 dní příjemného počasí, osvěžujícího moře a širokého výběru aktivit v jedné z nejoblíbenějších lokalit v Turecku. Cestovní kancelář Orex travel nabízí právě teď last minute zájezd do Alanye, který zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Kleopatra Beach, který se nachází přímo u pláže a poskytuje komfortní ubytování s all inclusive programem. Cena zájezdu činí 9946 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Alanya je fascinujícím městem s bohatou historií a unikátními památkami. Během pobytu můžete navštívit slavný hrad, který se nachází na útesu nad městem a nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu a moře. Při procházce starými uličkami objevíte historické mešity, tradiční turecké trhy a příjemné kavárny, kde si můžete vychutnat místní speciality. Pokud jste adrenalinoví nadšenci, nezapomeňte vyzkoušet vodní sporty, jako je jízda na vodním skútru či paragliding. Alanya je rovněž známá svým nočním životem v různých klubech a na diskotékách. Ať už jste milovníci tradiční turecké kuchyně nebo toužíte po mezinárodních lahůdkách, určitě si přijdete na své.

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

14.7.2023 – 21.7.2023

9946 Kč

Last minute Kleopatra Beach, Turecko, Alanya

4* Ubytování:
Kleopatra Beach – ukázat na mapě
hodnocení 3.7 z 5 – výborné

Kleopatra Beach
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 8 dní v termínu 14.7.2023 – 21.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Kleopatra Beach a programem all inclusive za 9946 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz