EgyptLast minute dovolená Egypt: Marsa Alam - 7 dní, 5* hotel, all...

Last minute dovolená Egypt: Marsa Alam – 7 dní, 5* hotel, all inclusive, jen 17890 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás zajímavý tip na last minute dovolenou v Egyptě, konkrétně v letovisku Marsa Alam! Tento úžasný zájezd na 7 dní se koná v srpnovém termínu od 25.8.2023 do 31.8.2023 a nabízí ubytování v luxusním 5* hotelu Pickalbatros Sands s programem all inclusive za skvělou cenu 17890 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Marsa Alam je ideální destinací pro milovníky moře a šnorchlování. Pobřežní útes u hotelu skýtá skvělé možnosti pro pozorování podmořského života a korálových útesů. Hotel Pickalbatros Sands je vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Nabízí totiž vodní skluzavky a línou řeku přímo ve svém areálu. Pro milovníky moře je k dispozici laguna se slanou vodou, která dodává koupání zcela nový rozměr. Zájezd pořádá renomovaná cestovní kancelář Blue Style, což zaručuje kvalitu a spolehlivost celého zájezdu. Připravte se na nezapomenutelnou dovolenou plnou relaxace a radostných zážitků na egyptském pobřeží Rudého moře!

dovolená Egypt
dovolená Marsa Alam

Levná dovolená Egypt, Marsa Alam

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

25.8.2023 – 31.8.2023

17890 Kč

Last minute Pickalbatros Sands, Egypt, Marsa Alam, Port Ghalib

5* Ubytování:
Pickalbatros Sands – ukázat na mapě
hodnocení 4.4 z 5 – skvělé

Pickalbatros Sands
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 7 dní v termínu 25.8.2023 – 31.8.2023 s ubytováním v 5* hotelu Pickalbatros Sands a programem all inclusive za 17890 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz