MarokoLast minute dovolená Maroko: 15 dní v Agadiru s plnou penzí za...

Last minute dovolená Maroko: 15 dní v Agadiru s plnou penzí za 17990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Vyražte na levnou dovolenou do Maroka! Máme pro vás skvělou nabídku last minute zájezdu do Agadiru na 15 dní v termínu od 8.7.2023 do 22.7.2023. Součástí zájezdu je ubytování ve 3* hotelu Omega se stravováním formou plné penze. A to všechno za neuvěřitelnou cenu 17990 Kč! Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Maroko je známé svou skvělou lokalitou, která láká turisty z celého světa. Agadir je oblíbenou destinací díky svým nádherným plážím a přátelské atmosféře. Můžete si užívat teplého moře, opalovat se na pláži a vyzkoušet si širokou škálu vodních sportů. Po setmění si pak můžete vychutnat noční život, který je v Agadiru bohatý a plný zábavy. Agadir nabízí také mnoho kulturních památek, muzea a tradiční trhy, kde si můžete zakoupit autentické marocké produkty.

Využijte této skvělé nabídky s 54% slevou a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v Agadiru. Průměrná teplota v červenci se zde pohybuje kolem příjemných 28 °C. Přijeďte do Maroka a objevte jeho kouzlo. Nechte se unést do světa tajemných pouští, úchvatných hor a fascinujících měst plných života. Agadir vás přivítá s otevřenou náručí a zaručuje vám nezapomenutelnou dovolenou.

dovolená Maroko
dovolená Agadir

Levná dovolená Maroko, Agadir

last minute

letecky z Prahy na 15 dní s plnou penzí

8.7.2023 – 22.7.2023

17990 Kč

obrazek 180

3* Ubytování:
Omega – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Omega
další termíny

Stravování:
plná penze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Maroko, Agadir na 15 dní v termínu 8.7.2023 – 22.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Omega a stavováním formou plné penze za 17990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Maroko


— last minute dovolená Maroko, Agadir — | další nabídky od Invia.cz