AlbánieLast minute dovolená na Albánské riviéře: 8 dní v luxusním hotelu s...

Last minute dovolená na Albánské riviéře: 8 dní v luxusním hotelu s all inclusive za 15490 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Z nabídky cestovní agentury Invia.cz pro vás vybíráme zajímavý last minute zájezd na Albánskou riviéru. Za atraktivní cenu 15490 Kč si zde můžete užít týdenní pobyt v srpnovém termínu 21. – 28.8.2023, který zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Delight Hotel & Spa s programem all inclusive a leteckou dopravu z Brna. Hotel se nachází přibližně 2 km od turistického střediska Golem, jen 250 metrů od promenády a nejbližších obchodů, barů a restaurací. Letiště v Tiraně je vzdáleno přibližně 40 km.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Albánská riviéra je příjemnou destinací pro letní dovolenou. Dlouhé pláže disponují pozvolným vstupem do moře. Hostům je k dispozici úsek s lehátky a slunečníky, které jsou zdarma. Albánská riviéra je ještě relativně málo známou destinací, její pláže jsou tak méně přeplněné a poskytují klidnější atmosféru. Navíc zde můžete zažít autentickou albánskou kulturu a poznat místní tradice a gastronomii.

dovolená Albánie
dovolená Albánská riviéra

Levná dovolená Albánie, Albánská riviéra

last minute

letecky z Brna na 8 dní s all inclusive

21.8.2023 – 28.8.2023

15490 Kč

obrazek 23

4* Ubytování:
Delight Hotel &Spa

Delight Hotel &Spa
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Albánie, Albánská riviéra na 8 dní v termínu 21.8.2023 – 28.8.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Delight Hotel &Spa a programem all inclusive za 15490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Albánie


— last minute dovolená Albánie, Albánská riviéra — | další nabídky od Invia.cz