Kanárské ostrovyGran CanariaLast minute dovolená na Gran Canaria: 8 dní ve 3* hotelu za...

Last minute dovolená na Gran Canaria: 8 dní ve 3* hotelu za 12370 Kč s odletem z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte vhodné místo pro svoji dovolenou, Kanárské ostrovy jsou jedním z nejlepších míst, kam můžete vyrazit. Konkrétně ostrov Gran Canaria je ideální volbou pro ty, kteří hledají slunce, pláže a příjemné počasí. Pokud se rozhodnete pro dovolenou na 8 dní v termínu 26.4.2023 – 3.5.2023, můžete si zarezervovat pobyt ve 3* hotelu Jardín del Atlantico za velmi příznivou cenu 12370 Kč. Odlet je z Prahy a ubytování se nachází v rušné části centra Playa del Inglés cca 400 metrů od nákupních středisek Plaza a Kasbah.

Hotel Jardín del Atlantico nabízí 334 apartmá, rozmístěných ve 5 patrech, s moderním vybavením a kvalitním servisem. Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, snack bar a společenská místnost s TV/sat. jsou samozřejmostí. Dále zde najdete i minimarket a kadeřnictví. K venkovnímu vybavení patří 3 bazény (jeden s možností klimatizace/vyhřívání) a terasy na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Pro ty, kteří chtějí využít svůj volný čas, je přímo u hotelu menší nákupní centrum Aquila Roja. Pobřežní promenáda spojující Playa del Inglés a San Agustín je vzdálena pouhých 400 metrů.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Celkově lze říci, že hotel Jardín del Atlantico na Gran Canaria nabízí velmi příjemné a pohodlné ubytování pro ty, kteří chtějí strávit svou dovolenou v krásném a slunném prostředí. Cestovní kancelář Čedok, která tuto dovolenou pořádá, je dlouholetým a renomovaným partnerem, takže se nemusíte obávat nečekaných překvapení. Pokud tedy hledáte perfektní dovolenou na Kanárských ostrovech, může být Gran Canaria a hotel Jardín del Atlantico tou správnou volbou pro vás.

dovolená Španělsko
od Invia.cz

Levná dovolená Španělsko, Playa del Ingles

letecky na 8 dní

26.4.2023 – 3.5.2023

12370 Kč

obrazek 67

3* Ubytování:
Jardín del Atlantico

další termíny
Jardín del Atlantico

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Španělsko, Playa del Ingles na 8 dní za 12370 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Španělsko, Kamárské ostrovy, Gran Canaria, Playa del Ingles, Jardín del Atlantico — | další nabídky od Dovolena.cz